Stařenka (92 let) byla v pařížském pečovatelském domě znásilněna africkým vetřelcem

Napsal
Sdílet článek

Terčem sexuálních ataků ze strany vetřelců nebývají pouze mladé ženy a dívky, ale prakticky kdokoli, koho znásilnit lze, aniž by tyto stvůry jakkoli řešily věk svých obětí. Může jít tedy i o malé dítě či naopak stařenku velmi pokročilého věku. Či třeba o domácí zvířectvo, fantazii se meze nekladou. K dalšímu  neuvěřitelnému případu znásilnění došlo i minulý týden ve Francii.

Pařížská policie zatkla v neděli konžského ošetřovatele za znásilnění 92leté ženy žijící v pečovatelském domě, který ho zaměstnával. Útok se odehrál někdy před 18:45 v neděli večer v pečovatelském domě “Korian Les Arcades”.  Po příjezdu na místo činu vyslýchala policie  svědkyni, která tvrdila, že muže chytila krátce po znásilnění. Ošetřovatelka řekla policii, že zatímco prováděla kontrolu jednotlivých pokojů, objevila svého kolegu v pokoji oběti; v místnosti, ve které neměl co dělat.

Svědkyně pak popsala, že když se muž otočil, všimla si, že má spuštěné kalhoty a vyndané genitálie. Posléze si povšimla, že starší žena v místnosti je částečně svlečená. Když si uvědomila, co se právě stalo, vykřikla a muž okamžitě utekl. Podezřelý se naštěstí daleko nedostal. Policie ho dokázala zatknout krátce po příjezdu na místo činu. Dvaadevadesátiletou oběť, naprosto traumatizovanou z toho, co se jí právě stalo, musela ošetřit záchranná služba.

Tento šokující příběh se stal jen několik dní poté, co byl v Itálii zatčen nelegální migrant ze Senegalu za to, že  znásilnil zdravotní sestru, která právě dokončila směnu v nemocnici. Odporný útok, který prý trval 45 minut, se odehrál za bílého dne na autobusové zastávce v Neapoli.

Podobné případy jsou jen důkazem, že znásilnění je pro africké vetřelce něco jako “národní sport”. V Africe je totiž znásilnění zcela běžné a nebývá tam považováno za trestný čin. Ostatně, to před rokem poznala i mladá slečna, znásilněná podobnou kreaturou na severu Čech.

 

(Visited 1 607 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *