Stockholm: 12letá dívka byla brutálně znásilněna v oblasti obývané muslimskými vetřelci, pachatel nebyl dopaden

Napsal
Sdílet článek

V posledních dnech bylo Švédsko opět velmi bohatě multikulturně obohacováno. Ke znásilnění dochází v této zemi každý den a píše se již většinou jen o případech velmi brutálních či znásilnění dětí. Pachatel sice nebyl dopaden, nicméně vzhledem k tomu, že stockholmská čtvrť v níž ke znásilnění došlo, patří k jedné z mnoha muslimských no-go zón, si lze původ pachatele velmi lehce domyslet.

V úterý večer obdržela policie hlášení o znásilnění v Rågsved v jižním Stockholmu. Ukázalo se, že obětí byla teprve dvanáctiletá dívka.

Policii zavolal příbuzný dívky ve 20:45, přičemž dívka byla zraněná a v šoku, takže bylo nejasné, co přesně se v místě odehrálo.

“Místo činu jsme důkladně prohledali, není tam příliš bezpečno. Věříme, že nám v hledání pachatele pomůže náš speciálně vycvičený pes. Na místě činu jsme pracovali celou noci a učinili jsme jisté poznatky, k nimž se zatím nechci vyjadřovat”, řekla mluvčí stockholmské policie

Dívka byla převezena do nemocnice se zraněními a mezitím bylo zahájeno předběžné vyšetřování znásilnění dítěte s přitěžujícími okolnostmi – jednalo se o znásilnění brutální, přičemž je podezření, že dívce bylo také vyhrožováno. Zatím nebyl zatčen žádný pachatel.

K pachateli může policii dovést prohlídka kamerových záběrů z této oblasti, která je obývána převážně přistěhovalci.

Ke znásilněním dochází ve Švédsku takřka denně. Co mne však na znásilnění dětí, k nimž v této islamizované zemi dochází relativně často, udivuje nejvíc je fakt, že rodiče nechají své děti v ulicích bez dozoru a to dokonce i v oblastech, které jsou pro osamělé dívky velmi nebezpečné.

To copak rodiče této i dalších znásilněných dívek neví, že žijí v zemi s nejvyšším počtem znásilnění na počet obyvatel v rámci EU??

(Visited 247 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *