Stop migraci a razantně zpřísnit azylovou a vízovou politiku

Napsal
Sdílet článek
Toto je druhá z oblastí, kterou se chci v Evropském parlamentu zabývat a hájit tak zájmy České republiky v této instituci.
..
O migraci jsem nejen já napsal snad již úplně vše. Masová migrace přináší obrovské problémy bezpečnostní, zdravotní, ekonomické i sociální. Jejich neřešení s ohledem na miliony migrantů z jiných kontinentů a zcela odlišné kultury evidentně směřují k obrovským problémům v řadě zemí Evropy, které mohou velmi snadno eskalovat do občanské války, která by se nepochybně prohnala celým našim kontinentem s katastrofálními důsledky pro stamiliony lidí, naši republiku nevyjímaje.

.
Politická snaha o legalizaci masové nelegální migrace je skandální a extrémně nebezpečná a čelíme jí ve stále se zvyšující intenzitě.
.
Stejné je to s naprostým uvolněním azylové a vízové povinnosti v celé Evropě, i v naší republice.
.
Zabránit další migraci není z technického pohledu a možností ozbrojených složek nikterak složité. Lze jej realizovat bleskově. Naprosto ale schází politické zadání v tomto směru.
.
To samé politické zadání chybí v okamžitém zpřísnění azylové a vízové politiky.
.
Jaká bývalý policista pohraniční policie velice dobře vím, co to znamená střežení tzv. “zelené hranice”.
.
Jako pracovník Ředitelství služby cizinecké a pohraniční policie Policejního prezídia ČR jsme navrhovali legislativní opatření a interní směrnice pro výkon služby jak k výkonu střežení našeho výsostného území, tak i právě v oblasti azylové a vízové politiky. V polovině 90. let totiž byla masová migrace z jiných kontinentů ještě vnímána negativně. Tehdy šlo zejména o exodus lidí z regionu Srí Lanky, kde probíhala obrovská genocida civilního obyvatelstva. Česká republika byla tehdy zemí tranzitní.
.
Jako pracovník Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu služby kriminální policie a vyšetřování jsem řešil i kauzy mezinárodních převaděčských zločineckých gangů. Současně moc dobře vím, jak náročné je pro operativce policejních a zpravodajských složek infiltrovat do muslimských zločineckých organizací.
.
Problém migrace je obrovský jak pro Evropu, tak pro ČR. Vím přesně, co je potřeba prosazovat politicky a současně si dokáži odborně ohlídat, jestli jsou přijímaná opatření skutečně odpovídající.
.
Budou následovat další oblasti, kterým se budu chtít v Evropském parlamentu věnovat.
.
PAVEL OPL
(Visited 470 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Ľahostajnosť ovčanov je šialená. Vláda zvýší akési prídavky, zavedie kotlíkové dotácie, …….. a ovčania jej odsúhlasia zničenie ich životného priestoru cudzou (ne)kultúrou.
    Ovčania si to vlastne zaslúžia. A nesúhlasiaca menšina musí demokraticky držať hubu.

  2. Výborný článek.Ale úplně nechápu,proč pan Opl kandiduje do EP za formaci,která minule nebyla úplně úspěšná.Je mi líto, když se drobí antisystémová scéna.Proto volím SPD,na risk si nepotrpím.
    (Vlezdobruselisti musej nad každou takovou stranou jako jsou Rozumní jásat!Teď mladý VK založí další stranu a kavárnictvo začne příst jako kočka.)

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *