BKP: STOP pandemickému zákonu

Napsal
Sdílet článek

Vážení senátoři ČR,

dne 24. 2. 2021 máte už definitivně rozhodnout, zda bude schválen nebo zamítnut tzv. pandemický zákon (sněmovní tisk č. 1158). V této situaci se na vás jménem všech upřímných křesťanů obrací Byzantský katolický patriarchát, který je v církvi prorockým hlasem.

Lež dnes vzbuzuje panický strach, který však nevede k záchraně, vede k sebevraždě skrze pandemický zákon. Pokud by byl schválen, v ČR by hrozilo ustanovení trvalého výjimečného a nouzového stavu!

Co se týče umělé pandemie, virus tady vždy byl, je a bude, jenže opatření jsou neúměrná. Nehrajme si na slepou bábu. Víme, že cílem tzv. pandemie je zavedení totality, velkého resetu, nebezpečné vakcinace, čipizace, a konečně genocidy 6 miliard lidstva. To už dříve prozradili členové Římského klubu. Bill Gates upřesnil genocidu spojenou s vakcinací výrokem: „Odvedeme-li dobrou práci s vakcínami, snížíme populaci o 10-15 %.“ Tedy pandemický zákon je součástí procesu autogenocidy českého národa. Národ, který uvěří lživým mainstreamovým médiím, dopadne jako Eva v ráji. Pekelný had skrze profesionální lež způsobil smrt. Dnes stojíme před realitou programovaného usmrcování. Je znakem sebevražedné debility věřit prodejným masmédiím a odmítat varování morálních, nezkorumpovaných odborníků v medicíně a pokrytecky je nazývat konspiračními teoriemi. Kdo to dělá, nastupuje na cestu, která končí ve věčném pekle. Zde je třeba konat pokání. Statečně nazvat pravdu pravdou a lež lží a oddělit se od systému maskované genocidy.

Citace z pandemického zákona: „Ministerstvo zdravotnictví může za účelem likvidace epidemie covid-19 nebo nebezpečí jejího opětovného vzniku nařídit mimořádné opatření s celostátní působností…“ (§2).

Zákon může podle této formulace stanovit drakonická omezení kdykoliv a kdekoliv. Vše se dá odůvodnit tzv. nebezpečím návratu covidu-19. I kdyby všechny viry definitivně vymizely, ministr může dále tvrdit, že trvá nebezpečí návratu covidu-19, pokračovat v diktatuře a vydávat nesmyslná omezení jen na základě vlastního uvážení. Nouzový stav by pak nikdy neskončil.

Před čím je BKP povinen varovat? Pandemický zákon (pod tiskem č. 1158) má následně posloužit především k vynucenému očkování obyvatelstva, které je v tomto případě spojeno s čipizací. Ta znamená ztrátu svobodné vůle, a tím i možnosti činit pokání a spasit svou duši. Bible varuje před čipizací ohnivým jezerem (Zj 19,20).

Neprověřená a nebezpečná mRNA vakcína po druhém očkování, jak zjistili američtí lékaři, vyvolává syndrom ADE a vznik tzv. superviru, kdy dochází k totální likvidaci imunity, horší než při AIDS. Nová mRNA vakcína mění lidský genom a tím vede k postupnému vyhlazení lidského rodu.

Byzantský katolický patriarchát se tímto obrací na vás, vážení senátoři ČR, abyste jednali podle svého svědomí a byli si vědomi zodpovědnosti za katastrofální následky. Tresty pro ty, kdo zaviní masovou smrt, budou nejen časné, ale i věčné. Pamatujte na přísloví: „Boží mlýny melou pomalu, ale melou jistě.“ Víme, že jste pod mimořádně velkým tlakem nadnárodních sil. Připomínáme vám proto slova na povzbuzení z husitského chorálu: „Nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte!“ Staňte se Božími bojovníky za zákon Jeho, který zabezpečuje život. Odmítněte proto genocidní zákon 1158!

  • Eliáš, Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu
4.6/5 - (5 votes)
(Visited 157 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *