Stopy, vedoucí z Chamonix…

Napsal
Sdílet článek

“Britská, francouzská a ani švýcarská kontrarozvědka zatím nebyly schopné nelézt místo, kde by Rusové přechovávali zbraně či nebezpečné materiály, nicméně se jim podařilo identifikovat restaurace a obchody, ve kterých agenti ruské GRU například nakupovali oblečení. Obchodníky, u kterých se Rusové stavovali víckrát, pak tajné služby prověřovaly také, ale ani u nich nebyly schopné nalézt kompromitující materiály.”

To výše je úryvek z článku jednoho média (lidovky.cz), ve kterém se čtenáři dozvídají další podrobnosti o činnostech dvou vycvičených hrdlořezů. Už z toho úryvku je nám jasno že vždy šlo o velmi podezřelé činnosti. Spolu s článkem, který onu lokalitu zmiňuje, se tentokrát vydáme do známého Chamonix.

Napadá mě totiž u toho jedna dosti podezřelá souvislost. Skoro mě z toho běhá mráz. To rádoby nenápadné kupování oblečení… Sledujme proto spolu tu skutečně mrazivou logickou stopu. Co když právě tudy vedou nitky k těm Navalnejho bombarďákům? Co když se nechal ošálit dárečkem – zbožím zahraniční značky? Od neznámého sympatizanta?

Sice to už díky zmíněným možným nitkám každému jistě přímo křičí do očí, ale dopišme tedy ten scénář až do konce. Zpravodajské služby Západu sice ještě neodhalily ty sklady materiálu, dokonce, jak v tom úryvku také uvedeno, ani u obchodníků s oděvy. Tomu se ale přirozeně nemůžeme divit, protože jsou tajné. Ty sklady. Ale jeden z hrdlořezů klidně mohl celou, námi pomalu rozkrývanou akci, krýt tím tzv. “nenápadným” nakupováním různých oděvů. Mezi nimi snadno umístil i ty trenýrky. Odvedl tím nakupováním pozornost utajených, a proto bezejmenných hrdinů spravedlnosti, zatímco druhý hrdlořez mezitím nepozorovaně navštívil tajný sklad. Vyzvedl si tam dostatečnou dávku jisté chemikálie. Pak se setkali na domluveném místě. Tam vše nachystali, a potom už jen zbývalo vyhnout se nebezpečí prozrazení, a zaslat smrtonosný balíček na předpokládanou adresu místa, kde se měl Navalnyj pohybovat při své návštěvě Novosibirska!

Jak to tedy celé bylo v čase? Nejprve tedy tajemné detonace nedaleko Francovy Lhoty, následovány krutým usmrcením nevinných domácích zvířat v Salisbury. A vše pokračovalo dalším vražedným útokem, vedeným po ose Chamonix – Novosibirsk. Nebo teda možná po ose Chamonix – Omsk!

(Visited 146 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Jistě to s těma Vrběticema je opravdu šaškárna. Také něvěřím tomu že by to před sedmi lety Rusové udělali.Taky proč?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *