Strčte si ty bolševické manýry za klobouk, Prymulo!

Napsal
Sdílet článek

Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem se dočetl, že naše věrchuška počítá s tím, že hranice můžou být zavřeny až dva roky.

Jistě, jde o jednu z variant, mezní řešení, ochrana obyvatel především….

My starší, co pamatujeme bolševika, tyto bolševické manipulativní techniky známe moc dobře (StB měla na své druhé správě i odbor dezinformací, pokud se dobře pamatuju). Byla potřeba zdražit pivo, které stálo 1,70 Kč? Vypustila se se fáma, že pivo se zdraží na pět korun. V hospodách to jen vřelo. Že tohle teda ne, že to si lidi líbit nenechají. A pak nic. Pivo stálo pořád 1,70, lidi se uklidnili. Pak se zdražilo na 2,50. A lidi měli pocit, že jim předtím kecali, protože to není pět korun, ale jen dvě pade. A v klidu pili dál.

Pane Prymulo, používáte zřejmě stejné praktiky. Jistě, dnes se tomu říká Overtonovo okno. Je to propracovaná technika manipulace s davem. Aby postupně přijal původně nepřijatelné.
Ano, vám, vládním neobolševikům, se podařilo dokonale zblbnout dav. Zřejmě vám odpustí i neschopnost, kterou jste předvedli a předvádíte. Lidi pro zdravotníky šijí roušky, zatímco vy, věrchuška, chodíte s respirátory, i když hodnota vašeho zdraví a života je mnohem menší, než hodnota zdraví a života té nejposlednější zdravotní sestry. Lidi, kteří kterým jste neřekli, jak pekelně odskáčou ten obrovský ekonomický prů.er, který jste zavinili svojí katastrofální nepřipraveností a chaotickými „opatřeními“. A teď chcete prodloužit to nesmyslné domácí vězení, když už se vám podařilo je vystrašit k smrti? Nechat dlouhodobě zavřené hranice? Sledovat a šmírovat lidi? V dětství jsme se vždycky ptali: „Seš blbej, nebo navedenej?“. Jak je to v tomto ohledu s vámi a těmi tragédy kolem?

Měl byste rezignovat. A nejen vy. Spolu s vámi všichni ti komici, co umí jen zakazovat a přikazovat od řečnického pultíku. V čele s agentem, lhářem a podvodníkem, který vás řídí. A měli byste nahradit ty škody, které jste způsobili. Ne ze státního, jak na to jste zvyklí, ale pěkně ze svého. Váš šéf na to má. Řídil stát jako firmu a selhal.

Nechte nás žít, nechte nás, ať se zařídíme podle sebe. My víme, jestli nám ten risk stojí za to. Možná nejsme tak (všeho)schopní, jako vy a „elita“ kolem vás, ale většina z nás je podstatně chytřejší, než vy a vaše parta. A pokud se chce někdo zabarikádovat doma, je to jeho volba. Nevnucujte mu, že má „nárok“ na to, aby mohl chodit venku a nenakazit se, že má právo na to, buzerovat ostatní. Máite sloužit lidem, ne jim rozkazovat a ničit život.

  • Roman Kříž
5/5 - (2 votes)
(Visited 109 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *