Štvanice na konzervativce v Tennessee: odvážný politik vyloučen z kandidátky Demokratické strany za obhajobu práv nenarozených dětí.

Napsal
Sdílet článek

Tento rok byl odvážný pro-life politik z Tennessee John DeBerry vyloučen z kandidátky Demokratické strany ve volbách do Sněmovny reprezentantů Spojených států amerických pro rok 2020. Uvedl, že mu Demokraté řekli, že jeho hodnoty jsou v rozporu s „hodnotami“ „Demokratické“ strany. Jak je obecně známo, většina Demokratů podporuje vraždění nenarozených dětí a to dokonce až do okamžiku narození.

Podobný případ se letos stal také v Novém Mexiku, kde Demokratická strana vyhodila své členy, kteří hlasovali proti vraždění dětí ve třetím trimestru.

Mezi extrémní nepřátele dětí patří například Obama, Clintonová a také současný kandidát na prezidenta Joe Biden. Zcela bez omezení může matka legálně ze své zvůle zabít dítě ještě minutu před narozením v Coloradu, Novém Mexiku, New Jersey, New Hampshire, Vermontu a na AljašceV New Yorku se vraždí děti do narození z důvodu „ohrožení psychického zdraví“ matky.

Na fotografii vidíte dítě předčasně narozené ve 23. týdnu. Dítě v tomto věku v děloze vypadá zcela stejně a ve většině států USA je legální ho v tomto věku v děloze zabít bez jakéhokoliv omezení. Když se ho matce prostě zachce zabít.

John DeBerry je od roku 1994 zákonodárcem ve státě Tennessee. Uvedl: „Moje práce zákonodárce v Nashville není nic jiného než doplnění mé práce jako božího dítěte, tedy křesťana.“ DeBerry hlasoval pro zákon zavádějící v Tennessee právo na život od ultrazvukem odhalitelného srdečního tepu (6. až 8. týden), který podporuje guvernér Bill Lee. Je však nejisté, jestli tento zákon projde u soudu. John DeBerry také podporuje definici manželství jako svazku jednoho muže a jedné ženy. Jako dítě se se svým otcem účastnil pochodů za rasovou rovnost. Současné násilné hnutí Black lives matter odsuzuje.

John DeBerry bude kandidovat jako nestraník. Tennessee je konzervativní stát, kde poslední dobou s přehledem vítězí Republikáni. Většina obyvatel Tennessee je pro obnovu práva na život pro nenarozené. Pokud se díky Panu prezidentovi Donaldu Trumpovi, který dělá pro práva dětí na život vše, co je v jeho silách, podaří převrátit krvavý precedent Roe vs. Wade z roku 1973, Tennessee se velmi pravděpodobně stane státem, kde budou mít děti právo na život. Dnes se v Tennessee vraždí děti až do doby, kdy jsou schopné přežít mimo tělo matky. Donald Trump dokonce zařadil boj proti zabíjení dětí do seznamu priorit pro druhé funkční období.

Nashville, hlavní město Tennessee.

Zdroj: Pro-life Democrat, ‘delisted’ by party, runs for TN House as independent (Catholic news agency)

(Visited 91 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *