Sultán Erdogan posílá Alláhovy vojáky do Evropy

Napsal
Sdílet článek

Asi skutečně jen ten největší naiva mohl věřit, že by výpalné, které šlo Erdoganovi po dohodě s Merkelovou, šlo na zastavení invaze. Stejně tak byli velmi naivní všichni, kdo si mysleli, že Erdogan někdy plánoval přestěhovat “Syřany” (je jisté, že se nejedná jen o Syřany) do oblasti okupovaného Idlíbu. To nikdy v úmyslu dozajista neměl.

Jistě není žádná náhoda, že nyní, nějakou dobu poté, co právě v této Tureckem okupované oblasti otevřel Erdogan brány věznic, kde byli vězněni nejhorší hrdlořezové z ISIS, došlo k otevření Tureckých hranic. Je nasnadě, že propuštění džihádisté se pak vydali směrem, kde mají jistotu, že budou v bezpečí a posléze i mezi svými soukmenovci – do Turecka a pak dále do Evropy. Proto předpokládám, že většina z těch, co právě atakují řecké a bulharské hranice, jsou titíž vojáci ISIS, kteří byli propuštěni tureckými vojsky, tedy vojsky NATO.

V první vlně přišli vojáci, kteří včas unikli z dobývaných území a nebyli zajati Kurdy. Ti, kteří byli uvězněni na území, které momentálně okupuje Turek, jsou právě v řadách vetřelců na evropských hranicích. Média nám tyto invazní jednotky prezentují coby chudáky syrské uprchlíky, v davu toužebně hledají každou náhodnou ženu nebo dítě, aby nám mohli tvrdit, že v řadách těchto invazistů je mnoho žen a dětí. Kdo však viděl záběry z hranic ten ví, že se jedná z převážné většiny o mladé muže ve vojenském věku. 

Turecký ministr vnitra Suleyman Soylu, který loni v srpnu prohlásil, že evropské vlády nepřežijí šest měsíců, pokud Turecko „otevře brány“ a zaplaví kontinent miliony migrantů, v neděli ráno napsal, že do Řecka míří 76.358 migrantů. A další statisíce a miliony je hodlají následovat. Migranti se stále snaží dostat přes – naštěstí – hlídané řecké hranice. Řečtí pohraničníci, rozmístění podél severovýchodní pozemní hranice země s Tureckem, byli nuceni nasadit slzný plyn, aby zahnali stovky vetřelců, kteří se snažili vstoupit do Evropy. Jak můžete vidět na videu níže, tak během pokusů o narušení hranice vykřikují invazisté již obligátní „Allahu Akbar“, zatímco zapalují barikády a vrhají předměty na řeckou armádu, policii a další pracovníky pohraniční hlídky.

Turecký režim hrozí, že zaplaví Evropu 3,6 miliony migrantů, které už nějakou dobu ubytovává. Bylo jasné, že k tomu dřív či později dojde. To, co je však na hranicích, nejsou žádní chudáci uprchlíci, jak se nám snaží mainstreamová média a někteří loutkoví politici namluvit. Jedná se o armádu džihádistů, kteří jsou rozhodnuti dostat se do Evropy za každou cenu a Evropu tak dobýt.

Falešná pseudohumanita zřejmě nedovolí použití radikálních prostředků k odvrácení invaze. Pak je nasnadě, že dřív či později se tito vojáci skutečně objeví v Evropě. A to samozřejmě i s pomocí mnoha podvratných neziskovek, které dlouhodobě invazisty na náš kontinent nasunují.  

(Visited 142 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *