Super video!! Psi napadli afrického vetřelce, když se chtěl vloupat do domu a další ukázky multikulturního obohacení Itálie (videa)

Napsal
Sdílet článek

Tak opět je zde jedno super video, o které se s vámi musím podělit. Myslím, že po nějaké době opět potěšitelné obrázky z invazí sužované Itálie, kde už invaze z Afriky nabrala takových obrátek, že předčila invazi tzv. balkánskou trasou z roku 2015. Na dalších videích pak můžete vidět multikulturní obohacování Itálie posledních dnů…

Africký vetřelec si poněkud pozdě uvědomil, že na nezvanou návštěvu může v evropských domech čekat i nejedno “zubaté” překvapení: good

PS: A všem, kdo říkají, že si psi na videu jen hrají, bych chtěla připomenout, že pokud by si jen nehráli, ale skončilo by to s potoky krve, tak na základě toho, jak se dnes v zemích EU soudí, by byli psi utraceni a jejich majitel by šel před soud. A věřte, že by za zranění EU přísně chráněného vetřelce dostal pěkných pár let v lochu. Takže i tak byl africký primitiv dostatečně vyděšen a psi splnili svoji funkci, aniž by tím ohrozili sebe i svého pána…. Předpokládám, že pak už přišla na řadu policie a opičáka ze stromu sundala….

Včerejší Lampedusa a další zásilka “doktorů a inženýrů”:

Itálie a nigerijští drogoví dealeři. Mnozí z vás znají podobné obrázky z Prahy:

Sardinie a zásilka Arabů ze severu Afriky:

Afričtí invazisté míří na Lampedusu:

Opět Lampedusa a tentokrát nechvalně známá  Sea Watch, patřící německé neziskovce, pro niž pracuje i pašeračka Carola Racketeová:

Lampedusa – nekonečný příběh…

Jídlo, které vetřelci dostanou, ihned vyhodí. Placeno i z vašich peněz, neboť toto financuje podvratná EU, kterou i vy živíte:

(Visited 3 860 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

  1. Co to je za psy??Jak z té svině neteče krev,tak se na to nedá dívat!!!Být domácím,tak ještě vezmu rákosku a ztřískám tu černou tasemnici do bezvědomí!!!!
    A co se týče toho vyhozenýho jídla-zajímalo by mě,jestli takové dává Itálie i svým italským chudým a bezdomovcům,když je i s dětmi nechá živořit v lese vedle nejmodernějších azylových center,jak jsem viděl tenkrát v tom videu na XT… bad

    1. Psi si zjevně hrají a bavíje to, dá se to vyčís z jejich řeči těla. Kdyby do toho šli fakt ostře, z vopice by zbyly jen cáry masa. V podstatě je to, podle mne, takto lépe, vopičák má zážitek na celý život a jejich páníčka nebudou popotahovat, jako kdyby nechal svoje psy vážně ublížit třeba člověku.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *