Svědci covidovi žádají “koncentráky” po vzoru Německa. Co budou žádat příště?

Napsal
Sdílet článek

O detenčních centrech, které zřizují v Německu, jsem zde psala už asi dva týdny nazpět, tedy brzy poté, kdy se tato informace objevila v zahraničních alternativních médiích. Nyní už konečně tuto informaci potvrdil – jako vždy se zpožděním –  i náš mainstream. Pokud jste čirou náhodou na tuto informaci nenarazili, tak jen připomínám, že tato detenční centra mají fungovat pro odpírače karantény. Tedy pro ty, kdo nařízenou karanténu opakovaně poruší.

Nebudu se nyní dlouze rozepisovat o tom, jak je kolikrát nařízena karanténa i těm, kdo se třeba jen potkali s údajně nakaženým nebo těm, kdo byli v zahraničí a to i tehdy, kdy je daný jedinec jinak zcela zdravý. Tady se jedná o princip. O to, že se tu mají do detencí umisťovat občané na základě zcela vymyšlených čísel a opatření, jejichž účinnost je více než sporná. Pak není divu, že se občas najde rebel, který se nesmyslnému nařízení snaží vzepřít. V Německu jsou navíc lidé mnohem vzpurnější, než u nás, což ovšem svědci covidovi v jejich zaslepenosti nevidí. Zrovna v době, když se naposledy demonstrovalo na Václaváku, se demonstrovalo i v Berlíně a to s mnohem větší účastí. A to nehovořím o Vídni, kde proběhla letos již druhá velká demonstrace, přitom Rakousko má méně obyvatel, než my (viz níže).

Ať je to jak chce, může to nakonec dopadnout tak, že se ukáže prstem třeba na ty, kdo si odmítnou nechat aplikovat prokazatelně nevyzkoušenou vakcínu. A ti, kdo ji odmítnou, budou umístěni do stejných detencí. S tím rozdílem, že pak už budou musel podobných center vybudovat ještě víc, neboť odpor proti nevyzkoušeným vakcínám je například v Německu ještě větší, než u nás. A vždy se, bohužel,  najdou i ti, kdo budou podobným totalitním praktikám tleskat.

Nápadu na “koncentráky”  tleskala skoro polovina čtenářů Novinek, kde byl včera článek o detenčních centrech zveřejněn. Pod článkem udělali k tomuto tématu anketu, kde se dotazovali, zda čtenáři souhlasí s podobnými “koncentráky” také u nás. Celých 45,2% našinců by podobné zařízení u nás uvítalo. Pohled na diskuzi, kde mnozí tento krok německé vlády kvitovali, pak hovořil za vše. Diskuzi nakonec Novinky uzavřely, neboť tam docházelo k vzájemnému napadání svědků covidových s ostatními. Nicméně v době, když jsem článek a diskuzi četla, jsem si nemohla nepovšimnout toho, co tam právě zastánci co nejtvrdších pravidel psali, jak se podobných totalitních praktik zastávali.

 Je neuvěřitelné, kolik je u nás lidí, kteří by podobné detence jiným lidem přáli. Přitom těm stejným idiotům (mírnější slovo nenacházím) nijak nevadí například průchozí hranice, přes něž k nám (a přes nás pak dál do Německa) proudí ročně tisíce vetřelců ze zemí, z nichž s sebou přinášejí mimo jiné i nemoci, které jsou typické pro jiné kraje. Nevadí jim, že zde byly poměrně nedávno nekontrolovatelně roznášeny spalničky, občas se stane, že si některý ze zahraničních pracovníků přinese tuberkulózu, černý kašel nebo jinou nemoc. Nevadí jim ani to, že se pravidla požadují jen po Evropanech, ale po tisících muslimských vetřelců, kteří nyní proudí do Evropy, nikdo žádná pravidla nepožaduje. Ti dokonce mohou cestovat i bez dokladů.

Co si vůbec myslet o lidech, kteří si myslí, že covid se obloukem vyhýbá MHD, hypermarketům, fabrikám a testovací místům, ale vyráží do pustých nočních ulic, na lyžařské vleky, do malých obchůdků, kadeřnictví a hospůdek, kde lze počet hostů velmi jednoduše regulovat? Co si myslet o lidech, kteří věří lidem jako je Bill Gates, Klaus Schwab či Angela Merkel? Tedy režisérům či scénáristům tohoto divadla?

Uvidíme, kam až Německo dojde. To oni totiž udávají směr, kterým se ubírají okolní státy. Naše loutky jen coby poslušní správci protektorátu plní předem dané noty. Možná i u nás na podobné koncentráky dojde. Samozřejmě, za potlesku všech svědků covidových.

PS: Aby nedošlo k omylu, nevadí mi ti ze svědků covidových, kteří se “jen” bojí, ale detenční centra jim již připadají přes čáru. O nich tento článek není. Jde mi skutečně jen o ty “coviďáky”, kteří by podle všeho do koncentráku s radostí instalovali i “sprchy”…

 

 

 

 

 

(Visited 350 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *