Švédka byla napadena muslimem na ulici v Malmö ve čtvrti, kde vládne šaría (video)

Napsal
Sdílet článek

Už několikrát jsem se zde zmínila o tom, že Švédsko je již plně islamizovanou zemí i přesto, že tam muslimové zatím nejsou ve většině, ale plně ovládli jen některé čtvrti větších měst. Ale právě na příkladu Švédska zcela jasně vidíme, že i země, která neměla nikdy žádné kolonie, může být velmi rychle islamizována. Možná to ani netušíte, ale drtivá většina muslimů přišla do Švédska po roce 2000, avšak největší “příděl” přišel až v posledním desetiletí.

Úplně k tomu stačilo volit sociální stát, aniž by kdy který politik Švédům islám sliboval. Ne, jen stačilo odchovávat multikulturně uvědomělé občany, kteří prostě budou volit “přínosnou” multikulturní společnost. Tak se tedy stalo, že podobně indoktrinovaných lidí bylo s tím, jak odrůstaly nové “správně formované” generace, stále víc.

My jdeme ostatně totožnou cestou, tedy jsme vlastně horší, než Švédové, neboť jsme se nepoučili z jejich alarmujícího příkladu. Stejně, jako Švédové, necháme nejmladší generace ideologicky prznit tak, aby volili ty “správné” multikulturalisty – tedy třeba Piráty – a většina lidí je natolik lehce manipulovatelná, že se nechá odvést od důležitého k nepodstatnému a nevidí, co se jim děje za zády.

Švédové se chovali  úplně stejně a podle toho, co jsem měla možnost číst v jejich diskuzích, tak nikdo z nich nedokáže pochopit, jak k tomu, že se tak rychle islamizovali, vlastně došlo. Nikdo prý u nich islám nechtěl, ale přesto ho mají. Pak to může na ulici vypadat třeba tak, jako na tomto videu, kde dal zřejmě muslim najevo Švédce, že není v jejich obsazeném území vítána, neboť tato část Malmö je již plně pod nadvládou práva šaría:

Muž, údajně dvacetiletý muslim jménem Ali, napadl ženu, která si dovolila jít ve Švédsku po ulici bez povinného hidžábu či burky. Údajně to není poprvé, kdy takto útočil, jen tentokrát se video podařilo náhodou natočit. 

To jen dokazuje, že další, mladší generace muslimů, je mnohem radikálnější , než jejich rodiče či prarodiče, kteří do Švédska přišli ještě v době, kdy si nemohli tolik “vyskakovat”. Ostatně, jejich jednání jen odpovídá jednotlivým fázím džihádu. Připomeňme si, že v málo islamizované zemi se jedná o tzv. “takíju”, tedy přetvářku, kdy muslim předstírá integraci a dokonce může předstírat i přátelství, je-li to v zájmu džihádu. Připouští se pak i nejzazší prostředky, muslim může například v rámci přetvářky nosit na krku křížek, jíst vepřové nebo pít alkohol.

Čím je ovšem islamizace daného území na vyšší úrovni, tím víc se začíná projevovat i pravá tvář muslimů. Postupně přetvářka mizí a na muslimy přebraném území se nastoluje šaría. Asi tak, jako je tomu ve všech islamizovaných částech západoevropských měst, jimž se říká politicky korektně “zranitelné oblasti” či lépe “no-go zóny”….

 

(Visited 946 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. 1Bílá 2žena jde 3samotná 4šaríjovskou čtvrtí a nijak nereaguje na 5nestandardně se blížícího 6imigranta (z 99% muslima). Jak je to možné? Vymytý mozek/pštrosí přístup?

  2. ŠVÉDKA BYLA NAPADENA MUSLIMEM – dobrá správa, pretože ak sa toto stane všetkým Švedom, tak všetci Švedi zmenia svoj názor. VŠETCI.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *