Švédka byla pobodána jen proto, že je bílá

Napsal
Sdílet článek

Poslední dobou i na základě štvaní rasistů z BLM a jim přizvukující Antify a sluníčkářů dochází stále častěji k rasově motivovaným útokům na bělochy a to nejen v USA, podobné případy se stále častěji objevují i v Evropě. A právě včera došlo k útoku na bílou ženu ve Švédsku, útočník ji neznal, útočil prý jen proto, že nenávidí bílé ženy. Tento útok však zdaleka nebyl jediným multikulturním obohacením posledních 24 hodin.

Tedy je nasnadě, že se jednalo o černocha, ten však zatím nebyl dopaden. Co se včera konkrétně přihodilo?

Šedesátiletá žena byla pobodána v Södermalmu ve Stockholmu. Pachatel se během útoku vyjádřil nenávistně vůči “bílým ženám”. Starší žena je podle policie vážně zraněna.

V pátek krátce po poledni byla ve stockholmském Södermalmu pobodána šedesátiletá žena. K trestnému činu údajně došlo venku a podle prvotních informací se muž pokusil ženě vyhrožovat  a pak ji pobodal.

Žena byla převezena sanitkou do nemocnice. Muž během útoku vykřikoval, že svým činem chce vyjádřit svoji nenávist k bílým ženám. Žena byla pobodána v horní části těla, zranění jsou velmi vážná, bodných ran je více. Pachatel nebyl dopaden. Incident se vyšetřuje jako pokus o vraždu.

Abych však byla důsledná, musím dodat, že multikulturně obohacených Švédů bylo za posledních 24 hodin víc.

V Göteborgu došlo během noci k několika loupežím a jedné vraždě, kdy v případě vraždy však zatím není znám pachatel ani jeho podoba, tedy nemohu zcela jistě potvrdit, že se jednalo o multikulturní obohacení, i když to je velmi pravděpodobné.

V noci na sobotu došlo v centru Göteborgu k několika loupežím. Policii se podařilo zatknout dva lidi.

K první loupeži došlo v Masthuggetu krátce po půlnoci, kde došlo k přepadení šedesátiletého muže, který  byl okraden dvěma neznámými muži. Zastrašováním si u muže vynutili bankovní kartu a 500 švédských korun v hotovosti. Pachatelé pak zmizeli, avšak nebyli dopadeni.

Krátce před 02:00 hod. byli okradeni dva dvacetiletí mladíci ve Vasaplatsenu jinými dvěma neznámými muži. Vyhrožováním nožem a fackou jednomu z poškozených si pachatelé vynutili jejich mobilní telefony, ipody, košile a peněženky. Pachatelé pak z místa činu odešli. Díky vystopovatelným ipodům se policii podařilo lokalizovat pachatele ve Valandu. Muži měli dokonce ukradené věci na sobě.

Třetí loupež se odehrála v Nordhemsgatan Masthugget ve 03:00. Tam byl 40letý muž okraden třemi neznámými muži. Oběť byla přepadena a sražena zezadu na zem, pachatelé mu pak ukradli hodinky a mobilní telefon. V souvislosti s loupeží se udeřil do hlavy a začal krvácet,  proto byla na místo vyslána sanitka. Žádný podezřelý nebyl – podobně jako v prvním případě – zatčen.

Göteborg patří spolu s Malmö k nejvíce multikulturně obohaceným švédským městům. Každý rok dojde v Göteborgu k asi 1000 loupežných přepadení.

Dnes brzy ráno došlo také ke znásilnění na hřbitově v Östersundu. Hřbitov byl uzavřen a probíhá vyšetřování, detaily ke znásilnění tedy zatím – vzhledem k několik hodin staré události – nejsou známy.

Na závěr je třeba připomenout, že švédské vládě se zřejmě zdá být současné obohacování jejich obyvatel poněkud nedostatečným, proto se rozhodli svým občanům přijímáním 100 tisíc nových muslimských vetřelců ročně tohoto obohacení dopřát o poznání více.

 

(Visited 423 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *