Švédka, která chtěla pomoci muslimskému vetřelci v integraci, byla 4 hodiny znásilňována

Napsal
Sdílet článek

Opět příběh z ranku “kdo s čím zachází, tím také schází”. Sluníčkářka, kterou vychovali tak, aby nadšeně vítala muslimské vetřelce, chtěla dobrovolně, ve svém volném čase dopomoci integraci muslimského vetřelce. Podobně, jako mnohé další naivní Evropanky tak naletěla Arabovi, který ji nakonec skutečně patřičně multikulturně obohatil přímo v azylovém středisku, kde byl ubytován.

Žena z Landskrony se rozhodla “z čistého dobra” začít trávit čas s iráckým mužem, aby mu pomohla integrovat se do švédské společnosti. Když ho navštívila v jeho bytě, byla zajata a znásilněna čtyřikrát za sebou po několik hodin. Po propuštění muž uprchl do Německa, kde žil v azylové ubytovně, ale nyní byl nakonec odsouzen ke krátkému trestu odnětí svobody.

“Byla jsem čtyři hodiny znásilňována,” oznámila vzlykající žena při svém telefonátu na linku 112 v noci na 1. srpna 2018.

Sedmatřicetiletý Iráčan, který pobýval ve Švédsku, přestože mu byl zamítnut azyl, ji poznal začátkem léta, kdy ji oslovil, když seděla na lavičce v parku. Tvrdil jí, že se chce naučit švédsky a seznámit se se švédskými přáteli. Stali se přáteli na Facebooku, měli kontakt přes Messenger a setkali se jednou v kavárně.

Žena mu prý vysvětlila, že má vztah s jiným mužem, ale že by mohli být přátelé. Po dlouhém přemlouvání konečně souhlasila s návštěvou Iráčana v ubytovně.

“Pozval mne na večeři. Byl velmi tichý a mluvil tak klidně, ne tak hlasitě jako mnoho jiných Arabů. Byl klidný a milý, neměla jsem z něj nijak divný pocit,” řekla žena policii při policejním výslechu. Nicméně, přítel ji varoval, že by mohla být znásilněna.  “Řekla mi, že ji pozval na večeři a já jsem ji hned varoval, že mám obavu, aby ji neznásilnil. Řekla, že bude sedět připravena s klíči co nejblíž ke dveřím, aby mohla odejít v případě potřeby,” řekl přítel.

31. července 2018 kolem 19. hodiny žena dorazila do bytu, kde Iráčan pobýval a společně pak jedli v jeho kuchyni. Když mu vysvětlovala, že je čas jít domů, chytil ji a odtáhl ji do postele, zatímco ona se marně snažila utéct. Mimo jiné shodila poličku. Křičela a snažila se vymanit, ale on ji držel za nohy a svlékal jí šaty. 

Další čtyři hodiny byla opakovaně znásilňována. Asi po dvou hodinách ji nechal jít na záchod, zatímco hlídal a nedovolil jí zavřít dveře. Pak pokračoval ve znásilňování.

Až ve 02:00 konečně nechal ženu odejít z bytu, na těle měla mimo jiné stopy po kousnutí, především kolem bradavek a na krku. Po znásilnění se prý stále necítí dobře. “Ztratila víru v jiné lidi a cítí se nepříjemně, když slyší cizí hlasy,” říká rozsudek.

Irácký vetřelec, který byl nyní nalezen v azylovém domě v Německu v Kolíně nad Rýnem,
byl po znásilnění zadržen, ale vzápětí byl propuštěn. Po propuštění odjel do Německa, kde požádal o azyl. Poté žil v azylovém zařízení v Kolíně nad Rýnem. Muž byl na příkaz Švédska hledán mezinárodně a loni v listopadu Interpol na vetřelce narazil ve svém rejstříku. Ukázalo se, že Arabovi v roce 2019 čtyřikrát sebrali otisky prstů, včetně případů, kdy nelegálně emigroval do Německa.

Minulý týden si 37letý vetřelec konečně vyslechl verdikt. Za znásilnění je odsouzen na dva a půl roku vězení. S kontroverzním švédským systémem takzvaného dvoutřetinového propuštění to však v podstatě znamená jeden rok a osm měsíců ve vězení.

Iráčan je také odsouzen k deseti letům deportace. Zda však bude toto vyhoštění vymáháno, je velmi nejasné. Irák je jednou ze zemí třetího světa, které odmítají přijmout deportované občany, kteří se nerozhodnou vrátit “dobrovolně”.

Stejně jako desítky tisíc dalších Arabů, využil násilník příležitosti, aby se během azylového chaosu na podzim 2015 nelegálně dostal do Švédska. Tvrdil, že musel uprchnout z Iráku, protože byl “ohrožen klanem” kvůli  dívce, se kterou měl vztah.

Tomuto příběhu však Migrační úřad neuvěřil a žádost o azyl v lednu 2018 zamítl. Zároveň se rozhodl ho deportovat do jeho domovské země. Rozhodnutí soudu nabylo účinnosti dne 20. února 2019. 3. dubna 2019 byl Iráčanovi udělen roční zákaz opětovného vstupu, protože neopustil Švédsko v zákonné lhůtě pro vyhoštění.

Nyní pomineme nesmírnou hloupost Švédky, jejíž případ však zdaleka není ojedinělý. Takových, jako je ona je díky multikulturní výchově plná Evropa.

Co je ale další zarážející fakt je to, že ani deportované Iráčany jejich země nepřijímá. Pokud to shrneme, tak většina zemí, z nichž míří muslimští vetřelci do Evropy, odmítá deportované zločince přijímat, pak je jasné, že ti zůstanou v Evropě. Stejně, jako invazisté, kteří udávají falešnou identitu, protože do Evropy dorazili bez dokladů.

Ostatně, také černoch, který vloni znásilnil nezletilou dívku na Litoměřicku, prý nebude deportován, protože nikdo nezná jeho identitu.

Už chápete, že Evropa se jinak, než silou těchto invazistů nezbaví? A především, nejsou to žádní migranti, jedná se o invazní armádu, která chce náš kontinent islamizovat a převzít.

A nakonec připomínám, že invazi od začátku nejen podporuje, ale také pomáhá organizovat a řídit podvratná EU. Ať už různými promigračními pakty nebo finanční podporou podvratných neziskovek či třeba vydáváním kreditek vetřelcům. Tedy ten, kdo chce setrvat v EU “na věčné časy”, pak není proti invazi. Nemůžete být totiž pro setrvání v tomto genocidním spolku a zároveň tvrdit, že jste proti muslimské invazi. To je nesmysl…

(Visited 1 306 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *