Švédka líbá korán – bezprecedentní ukázka vymývání mozků multikulturní propagandou (video)

Napsal
Sdílet článek

Ve Švédsku došlo na počest francouzského protiislámského aktivisty a učitele Samuela Patyho, jehož zavraždil muslimský fanatik, k pálení koránu. Toho se účastnilo jen několik odvážných Švédů, protože mnozí z těch, kdo s islamizací vlastní země nesouhlasí, se jednoduše účasti na podobných akcích bojí. Na akci však tentokrát dorazila také švédská zastánkyně islámu a zřejmě i islamizace země a zavedení práva šaría. Pravděpodobně je jedna z mnoha Švédek, které si našly za partnera jednoho ze statisíců přivandrovalých mohamedánů.

V pátek se ve Stockholmu konal vzpomínkový obřad na počest učitele Samuela Patyho. Obřad, při němž hořel korán, se konal před budovou parlamentu. Když však pořadatel tuto knihu, plnou nenávisti zapálil, zasáhli dva policisté, kteří se pokusili knihu vzít pod záminkou, že chtějí udržet pořádek na náměstí. Organizátor byl informován o tom, že je podezřelý z podněcování k rasové nenávisti, ale nakonec se mu podařilo knihu spálit.

Policie se také setkala se slovními protesty lidí, kteří se shromáždili na místě na podporu svobody projevu a uvedli, že se odmítají se nechat připravit o právo vyjádřit své názory a spálit vlastní knihu. Policisté byli požádáni, aby se identifikovali, což udělali, a pak začali mluvit o trestném činu nenávistných projevů.

Policisté na místě byli dotázáni, z jakého trestného činu byl organizátor obviněn a proč, ale policisté to odmítli blíže rozvést. Organizátor předložil rozhodnutí státního zastupitelství o tom, že dřívější vyšetřování nenávistných projevů za “znesvěcení Koránu” bylo odloženo. Policisté ustoupili několik kroků a dovolili, aby pálení knihy pokračovalo.

Video z akce také ukazuje blondýnu, tedy typickou Švédku, která vytáhla během akce vlastní korán a začala jej líbat.  Na to, jak korán líbá, se můžete podívat na videu zde. Video je ovšem pouze ve švédštině, blondýna se objeví zhruba v 5. minutě.

Švédka pak na videu říká: “Tohle je Korán. To je to, co se má dělat s Koránem”. Poté knihu políbí, přičemž účastníci akce projevují své znechucení.

“Obvykle si utírám zadek s tou zasranou knížkou,” říká jeden muž.

Nicméně, žena pokračuje: “Jsem muslim. Nenosím závoj, protože mě islám neutlačuje. Dívám se na to, co vy idioti děláte. Pálíte boží slovo.” Dále říká účastníkům pálení koránu: “Allahu akbar! Měli byste tu knihu také políbit a ne se rouhat proti islámu!”

Nicméně, ostatní s ní nesouhlasí a jeden z účastníků pietního obřadu prohlásí: “Musíme rozdrtit islám. Je to nejhorší ideologie na světě. Fuj!”

Tolik k akci, konané na počest francouzského učitele a narušené nejen policisty, ale také multikulturně “uvědomělou” Švédkou. Předpokládám, že jde o jeden z mnoha případů, kdy si místní žena našla za partnera muslima a dobrovolně konvertovala.

To zcela koresponduje s nedávným zjištěním, že v Německu a Francii konvertuje každou hodinu jeden z původních obyvatel k islámu, což dává v součtu nějakých 24 nových muslimů z řad původních Němců či Francouzů denně. Ve Švédsku to zřejmě bude podobné, přičemž k těmto konvertitům patří převážně právě partnerky přivandrovalých muslimů. 

 

 

 

 

(Visited 206 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. https://novusordowatch.org/2018/03/john-paul2-kissed-muslim-koran/
    Jan pavel 2 liba koran.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *