Švédové tvrdí, že je v pořádku, že brzy budou přečísleni muslimskými vetřelci

Napsal
Sdílet článek

Tak přesně takto vypadá národ, kterému je soustavně již téměř půl století vymýván intenzivně mozek. Právě někdy v 70.-80. letech začala výchova Švédů k uvědomělému multikulturalismu. Agentura Pew research před časem potvrdila, že při stávající invazi budou velmi brzy Švédové přečísleni. Zcela zanikne jejich kultura a časem i Švéd jako takový. Švédsko bude islámský chalífát s převážně tmavou rasou.

Švédský alternativní web, z jehož provenience jste mohli vidět i spousty videí, dokazujících důsledky dlouhodobého multikulturního obohacování, se rozhodl vyjít do ulic a natočit reportáž se Švédy.

V anketě se ptali lidí ve městě, zda je v pořádku, že se Švédové stanou menšinou ve své vlastní zemi. Odpovědi možná nejsou překvapivé vzhledem k tomu, co bylo v posledních desetiletích vehementně podsouváno švédskému lidu.

Reportér odkazuje na studii z Pew Research, která ukazuje, že Švédové se stanou menšinou ve Švédsku kvůli přistěhovalectví ze třetího světa.

“Myslím, že to je v pořádku. Taková menšina ve skutečnosti nic neznamená. Jsme lidské bytosti a švédští občané všichni, tak proč ne”, říká muž  se slunečními brýlemi.

Žena odpovídá proti otázkou: “Kdo je to Švéd?”

Jiní Švédové také vysvětlují, že nemají problém stát se menšinou ve své vlastní zemi, a přijít o  svoje hodnoty a podobně. Vousatý muž uvádí, že je spokojen, dokud se Švédsko skládá z lidí.

Muž se slunečními brýlemi přiznává, že on sám žije ve švédské a etnicky homogenní oblasti a že nemá žádné nešvédské známé. Vysvětluje však, že má “humanistické ideologické přesvědčení”, které je založeno na “stejné hodnotě a právu všech lidí pohybovat se po celé zemi”.

Někteří z dotázaných se shodují, že mohou říkat jednu věc v rámci politické korektnosti a zároveň jednají či smýšlí jiným způsobem.

“Rozhodně je to OK pro Švédsko. Protože ve Švédsku je bohužel tolik rasistů. A mohou existovat lidé, kteří  chtějí na sebe poukázat jako na něco lepšího,” říká jedna žena.

Je jasné, že na některých (možná i většině) oslovených se odrazila jejich multikulturní uvědomělost – jednoduše již od školky vymývaný mozek – u jiných ale skutečně zafungovala ona dobře známá politická korektnost. Takže je možné, že se někteří z nich jen báli nahlas říct, co si myslí. Raději využili dávno naučených frází.

Generation Europa on Twitter: "RIP #Sweden Hello #Swedistan ...

Tohle je podle multikulturalistů ideální Švédka budoucnosti?

Ono totiž být spokojený s tím, že se z mojí země stává regulérní chalífát či dokonce tuto skutečnost jako někteří oslovení s povděkem kvitovat, poukazuje především na stupiditu osloveného, neschopného samostatného myšlení nebo na to, že Švédové už se prostě většinou bojí veřejně přiznat, co si myslí.

BROWN PEOPLE HAVE OVERRUN SWEDISTAN, SWEATY : forwardsfromgrandma

Až to dojde takto daleko, budou potomci Vikingů spokojeni?

Níže se můžete podívat na ono video, ale je ve švédštině, takže nejspíš nebudete rozumět. Naštěstí jeden švédský server některé odpovědi okomentoval, takže alespoň o těch jsem vás mohla výše informovat. Asi by stálo za to video otitulkovat (pokud by se toho někdo, kdo to zvládne, ujal), podobně indoktrinovaní jedinci totiž budou za čas i u nás, stejný výmaz mozků, jako dřív ve Švédsku dnes na školách a na mainstreamu probíhá i v ČR. Video by tedy mělo vidět coby odstrašující příklad co nejvíc lidí. V dalším videu pak můžete vidět ukázku toho, jak se populace ve Švédsku velmi rychle mění a tmavne…

 

(Visited 843 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *