Švédové uzavírají na 30 dní hranice, ale ne pro vetřelce, ty budou přijímat bez omezení

Napsal
Sdílet článek

Švédsko, podobně jako jiné evropské země, zavírá na měsíc svoje hranice. Do země ani ven nikdo nesmí, do Švédska nesmí vstoupit žádný cizinec, vyjma těch, které Švédsko už tradičně přijímá s otevřenou náručí. V období, kdy bude Švédsko v karanténě, nebudou tato přísná pravidla platit pro jediné cizince – pro vetřelce od řeckých hranic a další žadatele o azyl. Níže cituji z oficiálních švédských médií:

Zákaz vstupu je od 19. března a bude platit 30 dní. Vstup do země mají povolen diplomaté, žadatelé o azyl a lidé se základními funkcemi jako je zdravotní pomoc a lidé, kteří přepravují zboží.

Švédsko, kde je 77% všech nahlášených znásilnění zaviněno muslimy, se rozhodlo k těm stávajícím přidat další a to dokonce i v době vyhlášení karantény na celou zemi. Afghánce, Pákistánce, Somálce, Nigerijce a další. A to přesto, že i mezi vetřelci už byl koronavirus potvrzen. Je až neuvěřitelné, co vše si nechají Švédové líbit. Nebo jsou snad už skutečně tak indoktrinovaní propagandou, že vůbec nechápou, co se s jejich zemí děje?

Pro dokreslení toho, jaké dárečky si tam jako na běžícím pásu zvou se můžete podívat na video níže (titulky v AJ) nebo se podívat sem nebo sem.

Pro ty, kdo nerozumí anglicky, k videu níže jen stručně. Devětadvacetiletá matka dvou dětí byla dlouhé hodiny velmi brutálně znásilňována tlupou Afghánců z tamního tábora pro migranty. Ti považovali brutální znásilnění Švédky coby nemuslimky za něco normálního, jak jim to říká Korán. Mimo to pojednává video o výhodách, které mají muslimští invazisté ve Švédsku – od často až luxusního ubytování (bývají jim k dispozici i lepší hotely či domy), přes stravu, zdravotní péči a mnoho dalších výhod, o nichž se třeba švédským seniorům ani nesní.

 

Nyní se častokrát hovoří o tom, že po pandemii koronaviru se svět změní. Ale jak se změní? Ty hordy invazistů, rozlezlých po celé Evropě, o sobě ještě dají vědět, tím si buďte jisti. Stejně, jako si můžete být jisti, že právě Švédsko bude prvním evropským chalífátem. Zatím dělají Švédové vše pro to, aby tak tomu bylo.

 

 

(Visited 1 105 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *