Švédská feministická strana chce mnohem více muslimských vetřelců v zemi

Napsal
Sdílet článek

Ano, čtete dobře. Feministky požadují, aby byla minimální migrační kvóta 100 tisíc vetřelců. To požadují v zemi, která v rámci EU bezkonkurenčně vede žebříček počtu znásilnění, vražd a útoků granátem. Tyto údajné feministky mají nejspíš pocit, že chtějí být obohacovány ještě víc. Otázka jen je, proč si neříkají raději masochistky, výraz feministky pro ženy, které požadují více násilí a ponižování žen mi v kontextu původního významu přijde poněkud nepatřičný.

Ostatně, je to asi totéž, jako když příslušníci různých LGBT komunit podporují invazi a brojí proti islamofobii. A to v situaci, kdy oni sami jsou pro běžného muslima případ pro kata. Asi stejně, jako feministky, které by skončily pod burkou, ty mladší by byly nuceny se stát “strojem na plození dětí” a ty starší nejspíš skončí coby služky svých pánů, pravidelně častované “výchovnými” fackami. Ale jak se říká, kdo chce kam…

Feministická strana chce, aby Švédsko mělo minimální požadavek na přijímání nejméně 100 000 žadatelů o azyl ročně, a tvrdí, že migrace má „pozitivní ekonomické makroúčinky“. Mluvčí pro hospodářskou politiku Feministické strany na Twitteru napsala: „Švédsko by mělo mít migrační dno. Jak jinak můžeme zaručit, že Švédsko přijme každý rok nejméně 100 000 žádostí o azyl?” Takže dno by mít měli, ale strop ne? Přijímat by tak měli neomezeně???

Feministická strana dále hlásá, že by měli být Švédové vděční, že žijí v zemi, kam lidé chtějí utéct, a ne z ní utíkat. Tak zde mi nezbývá než upozornit na fakt, že feministky poněkud zaspaly, protože původní Švédové už pomalu, ale jistě, začínají svoji rodnou zemi opouštět. A po dalším přívalu muslimských invazistů zůstanou v zemi jen muslimové a sluníčkáři, včetně těchto údajných feministek.

Krajně levicovou Feministickou iniciativu, jak se strana nazývá, založila v roce 2005 politička Gudrun Schymanová. Před založením feministické strany byla členkou švédské komunistické strany (Levá strana – Komunisté), která si v roce 1990 změnila jméno na současnou Levicovou stranu. V letech 1993 až 2003 byla vůdkyní strany. Svou politickou kariéru začala v Marxisticko-leninské lize boje. Tedy zřejmě cosi na styl Antify.

Ve volbách do Evropského parlamentu v roce 2014 získala feministická strana ve Švédsku 5,3% hlasů, ale ve všeobecných volbách v roce 2014 získala jen 3,1% hlasů. Ve všeobecných volbách v roce 2018 se však podpora feministické strany zmenšila, protože získala jen 0,4% hlasů. 

Tedy podle všeho je prognóza potěšující, neboť, jak je vidět, podpora této programově proinvazní strany významně klesla. To by mohlo signalizovat naději, že se Švédové konečně začínají probouzet.

(Visited 205 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *