Švédská policistka varovala muslimského vraha před zatčením

Napsal
Sdílet článek

Pamatujete si na případ šílené švédské policistky, která poklekla v průvodu BLM a kála se za to, že je bílá? Nakonec za svůj čin, kdy namísto potlačení demonstrace, spojené s rabováním, se k ní přidala, ani nebyla nijak potrestána. Další případ švédské policistky ukazuje, že multikulturně uvědomělé sluníčkářky mají zřejmě v řadách švédské policie zelenou.

Oblastní policistka v Malmö je obviněna z pokusu varovat před zatčením kriminálního vetřelce, který byl hledán pro podezření z vraždy. Policistka byla přistižena při závažné trestné činnosti, když zavolala hledanému zločinci, aby ho informovala, že ho policie hodlá zatknout. Žena tvrdí, že si rozhovor nepamatuje, ale zároveň tvrdí, že jí byl svěřen úkol upozornit zločince jinými policisty, což je tvrzení, které jí bylo vzápětí vyvráceno.

10. června loňského roku byl 25letý muž popraven několika výstřely před kanceláří sociálky na Hålsjögatanu v Malmö. Policie pojala podezření, že je do vraždy zapojený 21letý Ihab Yusuf Zaghmouth tím, že řídil vozidlo, kterým pachatelé na místo činu přijeli.

Šestatřicetiletá policejní asistentka Caroline Rosénová, která dříve pracovala pro sociální služby a od roku 2016 pracuje v Rosengårdu, se dozvěděla, že jednotka závažné trestné činnosti vyšetřuje Ihaba, a že vydala opatření ve formě zatykače, ale zřejmě nic nevěděla o  odposleších. Během nařízeného odposlechu bylo slyšet nečekaný telefonát, když Rosénová zavolala, aby informoval Ihaba, že ho policie hodlá zatknout.

A to navzdory skutečnosti, že informace o Ihabovi byly tajné. Podle trestního rejstříku je Ihab členem gangu a několikrát stíhaný zločinec z Malmö, který byl dříve odsouzen za závažné trestné činy se zbraní, několik drogových trestných činů či řízení bez řidičského průkazu. Níže jsou obrázky zbraní, které byly nalezeny u Ihaba. Mimo nich u něho doma nalezli i neprůstřelnou vestu.

V rozhovoru, který trval 57 sekund, je zřejmé, že Rosénová zpočátku myslí, že mluví s Ihabem a informovala ho, že je hledaný. Ale osoba, se kterou mluvila, vůbec nerozuměla rozhovoru a pak se prezentovala jako “Ali”, osoba, která údajně převzala Ihabovo telefonní číslo. Výňatek z odposlechu si můžete přečíst níže:

Při výslechu, Rosénová řekla, že jí někdo přidělil úkol volat Ihabovi, ale kdo to je, ona sama neví.  Když policie vyslechla všechny kolegy Rosénové  a policisty zapojené do vyšetřování vraždy a dalších závažných zločinů tak zjistili, že jí nikdo nenařídil, aby zavolala a odhalila, že policie hledá Ihaba.

Rosénová se brání tím, že chtěla vědět, kde je, a také přimět Ihaba, aby se nahlásil na policii. Na otázku, jaký je její vztah k Ihabovi, odpověděla, že “je to dlouhý příběh”.

Ale i když Rosénová řekla, že za jejich vztahem je “dlouhá historie”, nemohla si údajně ani vzpomenout, jak se dozvěděla o podezření z trestného činu, který měl Ihab spáchat. Zpočátku tvrdila, že už si ani nepamatuje, že mu zavolala nebo o čem byl rozhovor.

Rosénová byla dotázána, zda je volání zločincům obvyklým způsobem práce. Ona odpověděla, že to není neobvyklé, protože máte vést dialog se zločinci.

Několik dní po telefonátu byl Ihab zatčen za spoluúčast na vraždě. Není jasné, zda “Ali”, který obdržel výzvu od Rosénové předal tyto informace Ihabovi. Minulý týden byla Rosénová obviněna z porušení služebního tajemství a pochybení.

Podle policejního úřadu je její jednání z hlediska vyšetřování velmi trestuhodné a škody, které mohla na vyšetřování napáchat, jsou zřejmé. Kromě práce policejního pomocníka v Rosengårdu pracuje Rosénová také jako instruktorka uchazečů, kde je učí, jak potírat zločinnost.

Toto není první případ, kdy švédská policistka brání zločince. Vloni jiná policistka vyhrožovala alternativnímu webu, po němž požadovala, aby stáhl ze svých stránek obrázky jiného recidivisty…

Podobné případy jsou opět důsledkem dlouholetého vymývání mozků multikulturní propagandou. Mladé policistky, které vyrostly právě pod vlivem podobné propagandy, pak navazují vztahy s muslimskými zločinci, kteří jsou jim médii i školní propagandou vykreslováni jako přínosné obohacení společnosti či ideální partneři pro život.

 

 

(Visited 341 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *