Švédská policistka vejde do davu a omlouvá se za to, že je bílá (video)

Napsal
Sdílet článek

Švédové jsou dávno ztraceni. Několik desetiletí trvající indoktrinace multikulturní propagandou nese své ovoce. I proto bude právě Švédsko jedním z prvních zcela regulérních chalífátů. Neutuchající naivita a nesmyslné jednání policistky je o to nepochopitelnější, když si uvědomíme, že se jedná o Švédsko, kde je mimo jiné nejvyšší počet znásilnění a roste i počet bombových útoků. Ale jde také o zemi, která má s námi mnoho společného. Mimo srovnatelného počtu obyvatel je to i fakt, že za sebou nemá podobnou koloniální minulost, jako mnohé jiné západoevropské země. Tedy zač se vlastně policistka omlouvá?? Jen za svoji barvu kůže?? Proč???

Ve středu se ve Stockholmu konala demonstrace na podporu Black Lives Matter, kterou sponzorovalo několik levicových skupin. Policie se ve středu rozhodla demonstraci přerušit poté, co překročila hranici 50 účastníků, kterou nařizují současná švédská koronavirová opatření. Důstojníci byli nuceni použít pepřový sprej, když se demonstranti odmítli rozejít. Demonstranti se poté rozšířili do dalších částí města, kde došlo k dalším střetům s policií. 

 Švédská policistka Lisa Simonssonová (22 let), poklekla a nakonec se připojila k demonstrantům. Držela také ceduli s nápisem „bílé mlčení je násilí.“ Policistku, která poklekla, bylo také vidět, jak v slzách objímá demonstranty. Na jiném videu je vidět, jak skanduje a pumpuje pěstí v solidaritě s demonstranty.

Lisa Simonssonová je čerstvou absolventkou Policejní akademie na univerzitě v Söderternu. Také řekla, že je pro ni emocionálně těžké používat zbraně. Podle zpráv se rozhodla spojit se s demonstranty, místo aby prosazovala příkaz policie k rozehnání demonstrantů.

(Visited 8 501 times, 1 visits today)
Sdílet článek

6 comments

  1. Všechny islámisty, propagátory islámu a sympatizanty vyvést na Saharu ,ať ta žijí,když si neváží západního luxusu.

  2. Je to degenerace bílé rasy, tak jak to popsal behaviorální vědec John B. Calhoun. Bílá rasa řízena sionisty je určena k totálnímu zániku.

  3. Mladá policistka by měla být z řad policie vyloučena za neschopnost. Staří vikingové se musí v hrobech obracet za to, co se tam teď děje. Ostatně i všichni křižáci a ostatní, kteří v evropě padli aby ji ubránili se teď musí v hrobech obracet. Je to debilismus , že si bílý mají nechat srát na hlavu. Na barvě kůže nezáleží, jen na tom křiku flinků. Když se jim tu nelíbí tak ať se vrátí zpět do Afriky.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *