Švédská rodina vítačů si doma ubytovala Afghánce, ten jim znásilnil dceru

Napsal
Sdílet článek

A opět multikulturně obohacované Švédsko a s ním další případ vítačů, kteří na svoji vstřícnost k muslimským invazistům doplatili. Tentokrát se rodina rozhodla u sebe doma ubytovat afghánského „sirotka bez doprovodu“.  Asi takového, jaké k nám chtějí ve velkém stěhovat i naši vítači v čele se Šojdrovou. I když se ve finále ukáže, že se nejedná o nezletilce a pravděpodobně ani o žádné sirotky, přesto se kolaboranti napříč Evropou nezdráhají tyto džihádisty na náš kontinent přivážet.

Také invazista z dnešního příběhu byl jedním z oněch údajných nezletilců bez doprovodu. Dvacetiletý Afghánec čelí trestnímu stíhání za znásilnění švédské dívky mladší patnácti let (blíže věk znásilněné zdroje neuvádí),  jejíž rodina tohoto vetřelce ubytovala ve svém domě. Incident se odehrál během noci na 13. dubna letošního roku. Afghánec dívku sexuálně zneužil tím, že na ní po dobu asi dvou hodin prováděl různé sexuální praktiky.

Týrání se odehrálo v domě dívčiny rodiny.  Afghánec přiznal, že měl fyzický kontakt s nezletilou dívkou, ale popírá, že ji znásilnil nebo sexuálně napadl a dokonce tvrdil, že dívku kvůli tomu, že je ještě dítě, odmítl. Dokonce se snažil zprostit obvinění tím, že tvrdil, že za vše může nezletilá dívka, která ho de facto znásilnila. Ano, máme věřit, že to ona Afghánce neznámo jak v noci nalákala k sobě do pokoje a tam ho dvě hodiny nedobrovolně znásilňovala. Dívka, která je mnohem menší a slabší, než onen vetřelec. Ale kdo zná rozsudky loutkových (nejen) švédských soudů, ten by se jistě nedivil, kdyby nakonec soudy daly za pravdu Afghánci. Ve Švédsku už došlo k tolika kontroverzním rozsudkům, že by pak byl podobně šílený jen jedním z mnoha.

Afghánskému migrantovi byl dříve zamítnut azyl a byl určen k deportaci, ale nakonec dostal povolení k dočasnému pobytu poté, co vláda schválila zákon, který v roce 2018 přiznával azyl hlavně afghánským nezletilým migrantům. Před schválením zákona se dokonce ukázalo, že drtivá většina migrantů, kteří udávali, že jsou nezletilí,  byli ve skutečnosti dospělí. Už před časem se potvrdilo, že 78% z asi 9 000 testovaných migrantů jsou dospělí a 99,4% všech migrantů jsou muži.

Afghánci patří k nejčastějším pachatelům znásilnění ve Švédsku, ale i jinde v Evropě. Je nutno připomenout, že žena má v Afghánistánu skutečně velmi nízké postavení, ostatně všichni jste již jistě četli o nedávném útoku na kábulskou porodnici, kde se bojovníci ISIS neštítili povraždit nejen ženy, ale i novorozence. Afghánistán také patří k zemím, kde se stále zejména na venkově beztrestně praktikuje kamenování žen a to i za menší prohřešky. Ostatně, je to přesně dle práva šaría.

Pokud se pak vrátíme k původnímu článku, tak znásilněná Švédka byla nezletilá, tedy nebylo jí více, než 14 let. Pokud však je ve věku 9 let a víc, pak už je i dle práva šaría zletilá. Navíc, jedná-li se o nemuslimku, tak v tom případě je Koránem považována za sexuální otrokyni. Znásilňování nemuslimských žen a dívek je tak jen následováním činů pedofilního proroka Mohameda, který také při dobývání jednotlivých území pojímal ženy a dcery jinověrců za sexuální otrokyně.

A je třeba si uvědomit, že muslimští invazisté právě Evropu v současné době dobývají. I když dnes to mají nesrovnatelně jednodušší, než v minulosti. Za dob Osmanské říše nebyla Evropa plná kolaborantů s muslimy tak, jako nyní a nebylo zde tolik tupých ovcí, které se nechávají bez nejmenších protestů islamizovat. To se jedná především „vymytých mozků“ sluníčkářů, kterým se jejich pomoc invazistům často vrchovatě navrací. Asi podobně, jako švédské rodině z tohoto článku. Nakonec, dostali přesně takovou „nadílku“, o jakou si sami svojí podporou invaze žádali.

 

 

 

4.3/5 - (6 votes)
(Visited 7 659 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. No hloupým Švédum se neni co divit ani je litovat…myslím,že všichni jsou dost dobře informování o emigrantech

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *