Švédská vláda vyslala delegaci, která má přivézt děti hrdlořezů ISIS do Švédska

Napsal
Sdílet článek

Před časem se v mainstreamu vyrojily dezinformace o tom, jak nyní Švédsko přestává vítat. Řadoví Švédové, stejně jako každý, kdo je dobře informován i mimo švédský mainstream,  ovšem této informaci ani v nejmenším nevěří. Ostatně, už v tomto článku jsem analyzovala pravděpodobné důvody změny vládní rétoriky. Chybou pak je, že nemalá část populace planým tlachům politiků věří. Nyní se švédská vláda rozhodla, že z táborů, kde jsou ženy a děti hrdlořezů ISIS, přivezou chudáčky dětičky se švédským občanstvím

Než se budeme věnovat zásadní informaci, která jen potvrzuje, že švédská vláda se stejně, jako drtivá většina jiných nijak nesnaží islamizaci země potlačit, zkusme se podívat na to, o jaké dětičky se asi tak jedná. Předně, aby měly “děti” švédské občanství, měly by se narodit zřejmě ve Švédsku.

A nyní hypotetický příklad. Představte si, že třeba muslimská rodina se sedmiletým dítětem odešla ze Švédska do Sýrie v roce 2015. Otec – hrdlořez ISIS – byl zabit a jeho matka i s případnými sourozenci byla umístěna do tábora pro vdovy a sirotky ISIS. Po celou dobu je dítě vystaveno indoktrinaci nejradikálnější formou islámu, přičemž se již naučilo střílet a možná i sestrojit výbušný pás. Dnes je tomuto “Švédovi” jménem Abdulah 12 let. A dostane se spolu s jemu podobnými do svého rodného Švédska, které nenávidí stejně, jako celý Západ. Jaký bude jeho život ve Švédsku? To si už sami domyslete…

Švédská vláda pokračuje ve svém pevném závazku vůči rodinám teroristické organizace IS v Sýrii a nyní do země opět vyšle delegaci. Na místě se setká s rodinami IS a podebatuje s nimi o tom, zda budou souhlasit s tím, že budou matky odděleny od svých dětí, které pak budou letecky převezeny do Švédska na náklady daňových poplatníků.

Loni v prosinci ministryně zahraničí Ann Lindeová (soc. dem.) oznámila, že vláda intenzivně pracuje na tom, aby si domů přivedla takzvané švédské děti IS – děti muslimských přistěhovalců a v některých případech konvertity, kteří odcestovali do Sýrie, aby se připojili k muslimským teroristickým bojůvkám.

Podle Červeného kříže je v zadržovacím středisku al-Hol v Sýrii asi 70 000 lidí napojených na teroristickou organizaci Islámský stát. Odhaduje se, že z těchto vězňů je přibližně 60-70 osob dětmi rodičů se švédským občanstvím, kteří dosud neodcestovali zpět do Švédska.

V sobotu bylo oznámeno, že vláda vysílá delegaci z ministerstva zahraničí, aby se setkala se “švédskými ženami v táborech”. Poté se bude jednat o tom, že ženy propustí své děti s úředníky z ministerstva zahraničí. Budou hovořit s každou ženou zvlášť a zeptají se, jestli souhlasí s tím, aby se její děti vrátily do Švédska.

Je to už podruhé za letošní rok, co švédská vláda vyslala do Sýrie delegaci, aby se setkala s osobami, které byly součástí teroristické sítě IS. Během předchozí cesty přivezlo ministerstvo zahraničí do Švédska sedm dětí muslimského teroristy – konvertity Michaela Skråma.

Předseda Umírněné strany Ulf Kristersson oznámil svou podporu rozhodnutí vlády přivést domů takzvané děti IS ze Sýrie. “Když se jedná o sirotky, kteří jsou dokumentováni jako švédští občané, Švédsko má povinnost přivést tyto děti domů,” řekl Kristersson SVT.

Stále ještě věříte nesmyslným článkům z mainstreamu o tom, jak švédská vláda změnila svůj dlouho nastavený “kurz” směrem k islamizaci?

(Visited 107 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *