Švédské fotbalistky poklekly při zápase s Maďarskem na podporu BLM, většina Švédů jim to dala pěkně “sežrat”

Napsal
Sdílet článek

Poté, co před časem poklekla švédská policistka před davem BLM výtržníků, aby se kála za to, že je bílá, asi nikoho neudiví, že její vrstevnice, fotbalistky švédského národního týmu, poklekly na hřišti při zápase proti družstvu Maďarek. Údajně mělo jít o výraz odporu proti rasismu. Vlastně bych nejspíš na včerejší utkání a projevy mladých, multikulturně “správně” vychovaných dívek neupozorňovala, kdyby jejich gesto nevyvolalo velmi bouřlivou reakci jejich krajanů. A to reakci, kterou možná od tohoto národa ani nečekáte.

Jak všichni jistě víte, tak Švédsko se stalo jako první obětí multikulturní propagandy, která vedla k tomu, že obyvatelstvo, jemuž byl dlouhodobě vymýván mozek, nechalo svoji zemi dospět do stádia, kdy je již islamizace jejich země nezvratná. Poslední dobou hodně sleduji  negativní reakce obyčejných Švédů na tristní situaci v jejich zemi, která je v EU na nejvyšší příčce co do počtu znásilnění a vrchol žebříčku zaujímá i v různé další násilné kriminalitě, stejně jako v granátových či bombových útocích nebo žhářství.

Švédové se stále více začínají probouzet, o čemž svědčí nejen jejich komentáře, ale i fakt, že po nedávné akci pálení koránu, kterou organizovala dánská protiislámská strana Stram Kurs, se takřka denně pálí korány na různých místech Švédska a to i přesto, že policie slibuje za dopadení “zločinců” přísné tresty. V případě aktivistického počinu multikulturně uvědomělých fotbalistek byly reakce veřejnosti pro mnohé z vás možná udivující, nicméně opět naznačující jakousi pomalou změnu kurzu v myšlení Švédů.

Přímo během včerejší kvalifikace na mistrovství Evropy proti Maďarsku v Gamla Ullevi poklekla švédská ženská fotbalová reprezentace na podporu  Black Lives Matter. Mělo jít o tichý protest proti “rasismu”. Svensk Fotboll na Twitteru také podporuje toto rasistické ultralevicové hnutí s hashtagem #BlackLivesMatter.

Image

Kritika tohoto jejich hloupého gesta ze strany Švédů je však enormní. Příspěvek má již více než 800 komentářů, přičemž většina z nich je veskrze negativní. Níže si můžete přečíst jen malou ukázku toho, jak Švédové své aktivistické fotbalistky okomentovali:

“Sakra? Trapné,” píše jeden člověk.

“Sakra, to je nechutný! Takto otevřeně podpořit teroristickou organizaci! Pro mě v budoucnu totální bojkot,” řekl jiný.

“Když si člověk uvědomí, že BLM jsou anarchisté a marxisté, kteří chtějí vypálit naši společnost do základů, je to šílené,” píše se také.

“Měly by se za sebe stydět. BLM je hnutí založené a vycvičené marxisty, infiltrované Antifou a islamisty a vandaly. Buď je tento takzvaný ženský národní tým marxistický nebo naprosto naivní a neinteligentní,” tvrdí jeden z uživatelů.

“Je nepříjemné, že se stavíte za extrémní levicovou a rasistickou bojůvku. Už se nikdy, nikdy nepodívám na ženský fotbal,” říká další.

Tolik malá ukázka z komentářů Švédů, přičemž většina jich je v podobném módu. Možná se to může zdát jako maličkost, ale podobné typy komentářů spatřuji i pod různými články, kdy velmi ostře kritizují kriminalitu muslimských vetřelců, či naopak schvalují pálení Koránu. V komentářích jsou časté i názory na politiky, kdy většina Švédů je zoufalých, že při tamním systému se nesmí o jejich hlasy ucházet žádná skutečná opozice, která by byla nejen proti invazi jako takové, ale také proti islamizaci společnosti.

Takové strany tam totiž vůbec fungovat nemohou, za extremisty jsou tam považováni Švédští demokraté, kteří by sice chtěli zastavit invazi, ale nemají nic zásadního proti muslimům, pálení koránů odsoudili, ze strany vyhazují každého, kdo má třeba jen trošku radikálnější názory a  i když jsou euroskeptici, tak spíš jen chladní. Ostatně, jsou ve frakci reformistů a konzervativců, kde je např. naše ODS, takže skutečně to není strana, která – i kdyby vyhrála – by nějak situaci Švédů vyřešila, snad by jen stávající islamizaci zpomalila.

Reakce Švédů na jejich fotbalistky sice vypovídá o změně nálad ve společnosti, jenže otázka je, zda k té změně v myšlení nedochází příliš pozdě.

(Visited 1 013 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *