Švédsko: africký invazista znásilnil a nakazil pohlavní chorobou tříletou holčičku

Napsal
Sdílet článek

Kde je to nejhlubší dno? Kam až mohou zajít důsledky masové invaze ze zcela nekompatibilních kultur? Invaze jedinců, kteří přijíždí Evropu dobýt a Evropany považují za podřadné? Denně narážím na několik odporných činů napříč Evropou a musím říct, že je skutečně obtížné vybrat ty nejkřiklavější. K takovým případům patří i ten, kdy africký invazista znásilnil teprve tříletou holčičku.

Vetřelec z Eritreje byl obviněn ze znásilnění 3leté dívky ve Švédsku. Při lékařské prohlídce se navíc zjistilo, že holčička se od invazisty při znásilnění nakazila pohlavní nemocí. 32letý invazista, jehož jméno je kvůli švédským zákonům na ochranu soukromí utajováno, byl obviněn u okresního soudu v Attundě. Sídlí v obci Sundbyberg severně od Stockholmu. Švédská daňová evidence uvádí, že jde o eritrejského státního příslušníka, který byl ve Švédsku poprvé registrován v únoru 2010.

Z obvinění vyplývá, že ke znásilnění došlo v bytě v Sollentunu, rovněž severně od Stockholmu, v lednu nebo únoru letošního roku. Matka si všimla, že je dívka nemocná a odvezla ji do zdravotnického střediska v Turbergu, kde bylo stanoveno, že je nakažena pohlavní chorobou. Lékaři pak upozornili policii a z testování vyplynulo, že právě eritrejský invazista má stejnou infekci, tedy že je nakažen totožným kmenem bakterií. Policie ho proto s pomocí tlumočníků vyslechla. Navzdory tomu, že od roku 2010 žije ve Švédsku, stále potřebuje překladatele do arabštiny.

Bohužel, zdroje neuvádí podrobnosti, není tedy jasné, jak se mohlo stát, že se vetřelec k dívce dostal. Zda sdílel s dítětem a matkou stejný byt (pokud by byla matka holčičky jeho partnerka, pak by však musela být nakažená také) nebo zda byla spíš náhodná oběť či třeba dítě hlídal. Na druhou stranu se ani za deset let nebyl schopen naučit švédštinu, což také mnohé o jeho “inteligenci” vypovídá. Každopádně, na to, aby mohl dítě nakazit, s ním musel být sám. Ať už to ale bylo jakkoli, podobné existence do evropské společnosti skutečně nepatří. Počkáme si na rozsudek, zda bude tento Eritrejec jen dalším psychicky nemocným v řadě.

Zločiny – a zejména sexuální napadení – spáchané migranty, se ve Švédsku v posledních letech staly vážným problémem. Jen v tomto měsíci byli zatčeni tři migranti za znásilnění nebo obviněni ze znásilnění a dva z nich z vraždy.

(Visited 7 732 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *