Švédsko bude prvním evropským chalífátem

Napsal
Sdílet článek

Ještě v roce 1975, tedy relativně nedávno, bylo ve Švédsku méně muslimů, než je dnes třeba u nás. Tehdy, 45 let nazpět, by nikoho nejspíš ani ve snu nenapadlo, že tomu bude o ani ne půl století jinak. Jenže právě v té době začal ve Švédsku jeden velký multikulturní experiment, který byl o něco později aplikován na celou Evropu. Experiment, který má jednou vytvořit jeden velký evropský chalífát.

V čem je Švédsko tak výjimečné a proč upozorňuji právě na tuto severskou zemi? Má s námi totiž jisté společné znaky. Podobně, jako my, nemělo nikdy žádné kolonie, tedy na rozdíl třeba od Francie tam nejsou potomci obyvatel jimi kolonizovaných zemí. Švédsko má také srovnatelný počet obyvatel, chci-li  tedy právě na příkladu této země názorně ukázat, jak rychle se islamizuje, je to jakýsi předobraz toho, kam by to mohlo dojít i u nás.

Švédsko začalo s multikulti propagandou někdy v 70. letech minulého století, což se výrazně podepsalo právě na smýšlení nejen mladých, ale i střední generace. Právě proto jsou ochotni si tam neustále volit strany, které jim dělají z jejich země “multikulturní ráj”, oblažující je zvyšující se kriminalitou. Sem tam si někdo hodí granátem, znásilňování se stalo obvyklou zábavou místních muslimů (tato země je na 2. místě v Evropě v počtu nahlášených znásilnění) a hořící auta jsou v některých lokalitách takřka každodenním koloritem.

Švédsko je také první zemí, kde se nechalo pár desítek tisíc lidí dobrovolně očipovat a jako první ruší hotovost. Prvenství je jim připisováno i v zavádění genderových kvót a výchově genderově neutrálních, tedy bezpohlavních entit. Jejich “svatá Gréta” pak jasně ukazuje, že i šílenství kolem uhlíkové neutrality je jejich doménou.

Švédsko se stává multikulturní zemí, což je úzce spjato i s politickou propagandou. Stávající strany, které muslimům dosud nadbíhaly, však mají novou konkurenci.  Je jí zcela nová „Nuance Party“, která se má přiblížit ještě víc švédským muslimům. Strana byla zformována v Gothenburgu vloni na podzim a nedávno uspořádala informační setkání ve Stockholmu. Nyní se snaží prosadit po celé zemi. Předseda strany Mikail Yüksel prohlásil:

“Švédští muslimové zažívají každý den fyzické i slovní útoky rasistické povahy.  Abychom to napravili, strana požaduje, aby islamofobie získala zvláštní trestní klasifikaci”.

Tedy požadují tvrdší tresty za kritiku islámu, což se jim samozřejmě může podařit prosadit. Islámská politická strana se navíc snaží na svoji stranu získat i  sluníčkové voliče z řad etnických Švédů, třeba propagandou jakou je tato:

Zakladatel strany Nuance byl vyloučen ze strany Center kvůli jeho údajným vazbám s tureckou nacionalistickou skupinou “Šedí vlci”, což jsou nepokrytí muslimští radikálové, operující momentálně i na řeckých hranicích. Zatímco strana Nuance odmítá, že by byla pouze pro muslimy, zjevně přitahuje takřka výhradně muslimy a přistěhovalce. Jedním z hlavních cílů strany je, aby muslimové získali zvláštní status menšiny. Lze předpokládat, že šaría bude na programu o nějakých deset let později, až opět početně o něco posílí. To, že se neprezentují coby čistě islámská strana je logické, pokud chtějí získat dostatečnou sílu, je třeba získat i voliče z řad nemuslimů. Propagandou řádně “zmasírovaní” Švédové je jistě volit budou a to přesto, že tuto stranu vede islámský radikál, který se svými názory ani nijak netají.

Debata o přijetí islámských oděvů je pro stranu dalším horkým tématem, vzhledem k tomu, že několik obcí zakázalo studentkám i zaměstnankyním muslimské zahalování na školách a veřejných institucích, což vyvolalo protesty mezi muslimy a jejich sympatizanty.

„Není třeba bojovat proti islámskému zahalování, je to útlak. Zároveň mají rodiče právo vychovávat své děti na základě jejich kultury a náboženství, “ řekl Yüksel.

Zatímco dřívější pokusy o vytvoření stran zaměřených na imigranty a jejich problémy selhaly, Nuance se zaměřuje na parlament.

“Chceme se dostat do parlamentu, chceme se dostat do různých obecních rad a praktikovat naši politiku,” uzavřel Yüksel. K tomu myslím není o dodat. Jejich “politika” je – jak známo – šaría,

V důsledku švédských liberálních přistěhovaleckých politik v posledních desetiletích se podíl přistěhovalců a jejich potomků zvýšil z úplného minima na zhruba čtvrtinu z 10 milionů obyvatel, přičemž jejich počty stále rostou. Znovu upozorňuji, že ještě v 70. letech žilo ve Švédsku méně muslimů, než dnes u nás.

Níže se můžete podívat na to, jak rychle roste počet muslimů ve Švédsku. Upozorňuji, že ve znázornění se nepočítá s některými hledisky, které velmi výrazně islamizaci Švédska urychlí. V názorném videu se nepočítá s emigrací původních Švédů, zvýšenou migrací muslimů do Švédska a s konverzemi původních Švédů (zejména za muslimy provdaných Švédek) k islámu. Islamizace tedy bude mnohem rychlejší, než znázorňuje toto starší video, které nepočítá s žádným z výše uvedených faktorů:

 

Pozn.: Švédsko má nyní největší porodnost v Evropě, nicméně etnická Švédka porodí v průměru 1,6 dítěte, tedy většinově jde o porodnost muslimskou. Všimněte si, že v roce 1970 ve Švédsku nežilo ani 1% cizinců. Počet se velmi výrazně zvýšil až po roce 2000 a od té doby raketově roste. Bílé figurky značí Švédy, černé přistěhovalce.

Nyní máme u nás více muslimů, než Švédsko v 70. letech. Mladí u nás nyní podléhají podobně multikulturní výchově, jako Švédové právě těch 45 let nazpět. Dopadneme nakonec stejně nebo se podaří našince “probudit” a podobný scénář zvrátit?

 

 

(Visited 2 282 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Švédsko už není demokratický stát. Militantní a intolerantní věrouka je upřednostňována před ateismem. Proč by nesměl ateista kritizovat bludy z uvedené věrouky ? Proč by se lži nesměly kritizovat ?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *