Švédsko: jedenáctiletý chlapec byl brutálně zbit a okraden muslimy jen proto, že měl křížek na krku

Napsal
Sdílet článek

O tom, že Švédsko bude jedna z prvních evropských zemí, kterou potká osud Libanonu, už asi pochybuje jen málokdo. Muslimové se již v zemi projevují přesně tak, jako se projevují všude jinde, kde už mají jisté, že je země jejich. Jednotlivé fáze islamizace se vždy velmi výrazně liší. Zatímco v málo islamizovaných zemích si muslimové hrají na integrované a dokonale se před podřadnými káfiry přetvařují tak, aby ti neměli nejmenší problém přijímat další jejich soukmenovce, tak v zemích, kde je muslimů už kolem 10% v populaci či o něco víc, přetvářku odkládají.

Jedenáctiletý chlapec z Malmö byl před pár dny obětí zločinu z nenávisti jen proto, že je křesťan. Chlapec hrál fotbal, když byl napaden gangem muslimských vetřelců. Důvodem bylo, že měl chlapec na krku křesťanský křížek. 

K incidentu došlo v pondělí v místním parku. Gang si povšiml křesťanského symbolu na chlapcově řetízku a šel přímo k útoku. Chlapec byl nejprve dotázán, zda je křesťan a zda jedl vepřové maso. Když byla odpověď kladná, brutálně ho zbili a okradli. Po útoku má nyní zraněnou ruku. Poté, co chlapce gang zbil, mu také útočníci ukradli fotbalový míč a kopačky.

K incidentu došlo jen několik dní poté, co Malmö otřásly rozsáhlé muslimské nepokoje poté, co lidé z dánské strany Stram Kurs navštívili město, aby spálili kopii Koránu.

Pachatelé útoku na jedenáctiletého chlapce dosud nebyli identifikováni a zatčeni. Policie tvrdí, že incident vyšetřuje jako trestný čin z nenávisti.

Je velmi pravděpodobné, že pachatelé nebudou nikdy dopadeni. Ono je dnes vůbec velmi nebezpečné žít ve městě jakým je Malmö a nebýt muslim. Právě podobné útoky mají dát jednak najevo nemuslimům to, že město už je islámským územím, na druhou stranu mají útoky na nemuslimy přimět zbývající káfiry, aby se z města odstěhovali. Takto pak muslimové postupně Švédy vytlačí z jejich země…

Ostatně, je to jen pár dnů nazpět, kdy Arabská strana ve Švédsku vyzvala všechny Švédy, kteří se nehodlají integrovat do islámu, aby zemi opustili…

(Visited 192 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *