Švédsko: Neznámý pachatel znásilnil koně na pastvině, nejedná se o první případ v oblasti

Napsal
Sdílet článek

Ve Švédsku a jiných multikulturně obohacovaných zemích se znásilnění dotýká nejen žen, dětí, či mladých chlapců, ale velmi často i zvířat. Chronicky známý případ se odehrál v Německu, kde přistihli Syřana při znásilňování poníka v dětském koutku. Pokud by nebyl přistižen, pak by se buď nic nezjistilo nebo by byl pachatel neznámý. Ve Švédsku nyní majitel koně, který je celodenně na pastvině zjistil, že má jeho zvíře velmi podezřelá zranění v oblasti genitálií.

Kůň ve švédském Smålandu v obci Hultsfred byl znásilněn ve výběhu. Kůň byl nalezen s otoky v dolní části břicha a na místě byla rozbitá stolička. “Musíme být vděční, že koně nezabili,” říká majitel.

To, že bylo zvíře znásilněno, zjistil jeho majitel v neděli ráno, kdy navštívil své koně a zjistil, že na koňské pastvině leží stolička s ulomenou nohou. Během návštěvy stájí majitel koně zjistil, že je zvíře oteklé ve vnější genitální oblasti. Pak zkontroloval stoličku, která ležela na pastvině a zjistil, že má zlomenou nohu. Zkušený majitel koně je incidentem šokován, ale zároveň se mu ulevilo, že kůň nebyl vystaven ještě vážnějšímu násilí.

“Je to hrozné, ale musíte být vděční, že koně nezabili. 14 let jsem měl na starosti koně se svou dcerou, ale nikdy se nic podobného nestalo. Ale už se to tady stalo na různých jiných místech, jiným majitelům zvířat.”

Spolumajitelka koně zdokumentovala jeho zranění a incident nahlásila policii. Další člověk ve stáji si údajně všiml, že se v sobotu kolem 21:00 v oblasti nacházelo neznámé auto.

Žena tímto vyzývá ostatní majitele domácích zvířat, aby si pozorně prohlédli svá zvířata a také aby si lépe všímali vozidel, která se pohybují v této oblasti. “Je dobré, když budete sledovat své koně a napíšete čísla aut, které neznáte” říká žena.

Myslím, že v současné době by bylo nejlepší, kdyby si Švédové v okolí výběhu se zvířaty rozmístili kamery, což by asi nakonec zcela jasně na pachatele ukázalo. Kdo viděl jisté záběry z Afghánistánu, kde nešlo o koně, ale kozu, ten tuší, kdo má koně nejspíš na svědomí. Jen škoda, že zvířata neumí hovořit….

(Visited 2 353 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *