Švédsko: Před arabskou modlitebnu někdo položil vepřové maso, policií je to pokládáno za závažný trestný čin

Napsal
Sdílet článek

Pálení koránu v Malmö jak je vidět nezůstalo ojedinělým projevem odmítání nenávistné islámské ideologie na území Švédska. Nějaký následovník pátečního veřejného pálení koránu a fotbalové produkce s koránem se rozhodl, že položí vepřové maso a dva kusy částečně spáleného koránu před arabskou modlitebnu. Tento čin prý bude posuzován velmi přísně a to jako trestný čin rasismu. A to samozřejmě, jak je u těchto islamofilů běžné, bez ohledu na fakt, že islám není rasa….

Útvar policie, který má za úkol řešit trestné činy z nenávisti, byl povolán, aby prošetřil položení syrového vepřového masa vedle muslimské modlitebny v Kallinge. Podle vyjádření policie se dokonce jedná  o zločin.

Někdo umístil syrové vepřové maso a dva potrhané s ohořelé korány u muslimské modlitebny v Kallinge v Ronneby. Incident byl prý zaměřen proti Arabské kulturní asociaci, která pronajímá tamní prostory pro páteční modlitby. Dnes bylo zahájeno vyšetřování trestného činu, který byl kvalifikován jako podněcování k rasové nenávisti.

Nyní připomínám, že oficiální politická strana ve Švédsku, která se jmenuje Arabská strana, vyzvala Švédy, kteří se odmítají integrovat do jejich multikulti – později monokulti společnosti pod právem šaría – aby opustili zemi a vzdali se občanství.  Ale za tuto výzvu je ticho po pěšině. To nikomu rasistické ani nenávistné nepřipadá.

Nicméně jakmile si někdo dovolí položit muslimům před budovu, kterou využívají coby modlitebnu, kus masa a potrhané a ohořelé nenávistné knížky, hned je zle.  Pachatele zatím očividně nemají, ale snaží se jej intenzivně vypátrat. A vsadím se s vámi, že pokud bude skutečně nakonec vypátrán, dostane vyšší trest, než jaký běžně dostane muslimský vetřelec třeba za znásilnění…

(Visited 337 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *