Švédsko: při jedné z mnoha přestřelek gangů včera zemřela dvanáctiletá dívka

Napsal
Sdílet článek

Mnohé oblasti Švédska, především pak části velkých měst, už dávno ovládly muslimské gangy, jejichž přestřelky jsou prakticky na denním pořádku. Oběťmi jsou pak zpravidla opět členové gangů, takže o těchto přestřelkách nemá smysl ani psát. Nyní se ovšem pod kulku připletla zcela náhodná oběť, dvanáctiletá dívka, která nedaleko místa, kde střelba proběhla, venčila psa.

Dívka, která byla v noci na neděli zastřelena na čerpací stanici v jižním Stockholmu, se jmenovala Adriana a v září by jí bylo 13. Bydlela poblíž místa, kde byla zavražděna, a podle zpráv švédské televize byla venčit psa, když byla zastřelena.

Adriana měla polskou matku a otce z Íránu. Rodiče byli rozvedeni a matka se znovu vdala. Matka, její nový manžel a Adriana žili v blízkosti restaurace McDonald, Adriana šla ven se psem v časných ranních hodinách v neděli.

Když byla dívka u restaurace, najednou se objevilo auto a vypukla střelba, kdy jedna zločinecká banda začala střílet na druhou. Zamýšleným cílem byli údajně nějací muži v neprůstřelných vestách, kteří byli u McDonalda. Adriana skončila uprostřed přestřelky, byla zasažena výstřely a na místě svým zraněním podlehla.

V polských médiích se incidentu dostalo velké pozornosti, protože Adriana byla dcerou Polky. Dnes ve dvě hodiny odpoledne se bude konat vzpomínková bohoslužba na místě, kde byla Adriana zastřelena. Policie zatím nebyla schopna nikoho  za její vraždu zatknout.

K tomu musím dodat, že mainstreamová švédská média měla od začátku snahu totožnost dívky tajit, ta vyšla najevo právě díky polským médiím, která případ rozmázla v odkazu na stávající islamizaci Švédska a nezvládnutou invazi. Podobné gangy mezi sebou bojují na různých místech Švédska prakticky denně, velmi často jsou postranním efektem bojůvek mrtví, zpravidla však členové gangů. Pak nejlépe jména jako Mohamed, Ahmed, Omar či Alí nejlépe poukazují na to, kdo jsou členové těchto gangů.

Často se totiž mezi sebou nesnesou muslimové z různých oblastí, což jsme mohli vidět třeba v případě nedávných pouličních bojů mezi Čečenci a Araby ve francouzském Dijonu. Tedy i ve Švédsku k podobným potyčkám dochází, zde jde také zpravidla o boj o území různých drogových gangů.

I když tedy švédská média tvrdí, že totožnost útočníků neznají, lze si minimálně původ gangsterů velmi lehce domyslet. Tato náhodná oběť není první a jistě nebude ani poslední. Co by se asi stalo, kdyby to potkalo někoho z příbuzných těch Švédů, kteří nedávno tvrdili, že je přečíslení Švédů jinými kulturami přínosné a nijak jim nevadí?? Stále by tvrdili totéž??

 

(Visited 344 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *