Švédsko: rabující sebranka zdemolovala zařízení bytu švédské rodiny (video)

Napsal
Sdílet článek

Rabující sběř, kterou politicky korektní média nazývají “aktivisté” už útočí i na evropských ulicích. Čím více je ta která země “multikulturně obohacena”, tím více incidentů tam mohou očekávat. Nedávno jsem zde psala o švédské mladé policistce, která se davu v ulicích dokonce omlouvala za to, že je bílá  a přidala se k jejich protestům. Zatím není známo, jak tato sluníčkářka dopadla. Vzhledem k tomu, jak to ve Švédsku poslední dobou chodí předpokládám, že za neuposlechnutí rozkazu bude ještě povýšena. Nicméně ne každý Švéd se nadšeně vrhá mezi davy v ulicích a zřejmě se po svých zkušenostech ani nadšeně vrhat nebude. Jako například švédská rodina, která se o víkendu stěhovala a to – bohužel – právě do ulice, kde docházelo k rabování.

Stěhovací vůz rodiny vyplenili v sobotu černoši z Black Lives Matter v Gothenburgu. Rodina se stěhovala do svého nového bytu ve čtvrti v centru města, když se tam objevil násilnický dav aktivistů Black Lives Matter. Ti si stěhovacího vozu rodiny ihned povšimli a pak vyrabovali a zničili rodinný majetek. Rabovali a ničili nejen v nákladním autě, ale i v novém bytě rodiny.

Matka rodiny řekla, že byla svědkem děsivé události, která se odehrála v jejím novém bytě. Říká, že synovy kresby byly vyhozeny na ulici a že dav rozbil několik oken domů v ulici. Ve videoklipu je vidět asi tucet afrických invazistů, jak prohledávají náklaďák a hledají cennosti. Při jejich rabování byla zničena velká část rodinného majetku. Videozáznam vyvolal všeobecné pobouření mezi zákony dbalými Švédy.

Na záběry ze “stěhování”, při kterém asistovala bouřící se sběř, se můžete podívat zde (pozn. videa z twitteru bývají občas blokována, pak stačí přejít kliknutím vpravo dole na účet autora videa).

Tak co policistka, která před pár dny “táhla s davem”? Copak by na incident řekla? Přidala by se k rabujícím černochům, aby tak dala najevo, že je na straně černých proti bílé rodině? Nebo by se přidala na stranu práva?

Nikde se nepíše nic o tom, jak dopadli rabující invazisté. Zda je vůbec chytili či zda není spíš zájem o to, vše zamést pod koberec. Podobných incidentů se odehrává spousta už nejen v USA, ale i v Británii nebo ve Francii a dalších evropských zemích, tento švédský incident rozhodně není žádnou výjimkou.

Švédsko nikdy nemělo žádné kolonie, pokud někdy někoho v historii napadli, byli to zase Evropané, těm se však neomlouvají.  Africkým černochům tedy nic nedluží a měli by se podle toho konečně začít chovat a ne jako ta policistka se jen ponižovat a dávat najevo svoji podřazenost. Staří dobří Vikingové se musí v hrobech obracet. Myslím, že je jasné, jak by tato rabující sběř dopadla, pokud by jim padla pod ruku…

(Visited 1 138 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *