Švédsko: Rodiče sami chytili Somálce, který jim znásilnil jedenáctiletého syna

Napsal
Sdílet článek

A opět Somálec. Jak jinak, vždyť Somálci jsou zdaleka tím nejhorším, co přichází z Afriky do Evropy. Jedná se navíc o muslimy, jejichž země je neustále zmítána nepokoji  a občanskými válkami, znásilnění tam je docela běžnou zábavou. A nikoho asi ani neudiví, že jsme opět ve Švédsku, které se stále ještě chlubí svojí vstřícností k přijímání nelegálních vetřelců. Už méně se pak chlubí tím, že kraluje žebříčkům násilné kriminality.

V listopadu loňského roku byl somálským invazistou ohrožován nožem a následně znásilněn dvanáctiletý švédský chlapec. Po znásilnění nabídl chlapec muslimskému útočníkovi své týdenní kapesné, aby ho pustil na svobodu. Podezřelý vzal peníze a dítě pustil. Policie byla upozorněna, ale nepodařilo se jí najít podezřelého. O několik týdnů později byl ve stejném městě napaden jedenáctiletý chlapec. Chlapci se podařilo po sexuálním napadení utéct domů k rodičům. Rodiče však nejen zavolali policii, ale také se vydali hledat muslimského pedofila, který napadl jejich syna.

Rodičům se podařilo podezřelého najít a během čekání na příjezd policie provedli občanské zatčení. Šestnáctiletý muslimský násilník je občanem Somálska a do Švédska přijel v roce 2017 společně se svou rodinou. Je podezřelý ze spáchání 35 různých trestných činů, včetně napadení, výhrůžek a vloupání. Poté už byl pod dohledem sociálky, navzdory tomu dokázal znásilnit a sexuálně napadnout dvě děti.

Díky důkazům DNA se policii podařilo spojit útoky proti dvanáctiletému a jedenáctiletému chlapci se stejným podezřelým. Nyní je obviněn ze znásilnění dítěte, sexuálního obtěžování a nedovoleného vyhrožování. V rámci obžaloby bude jeho duševní stav posouzen psychiatrem.

Takže opět se to asi uhraje na psychickou nemoc, jak jinak. Ve Švédsku, ale i jinde v Evropě ostatně celkem běžná praxe, která se využívá obzvlášť u muslimských vetřelců. Jak je navíc vidět i na obrázku, tak podobu usvědčeného pachatele policie úzkostlivě skrývá.

Pak možná dostane podobný trest, jako nedávno jiný Somálec, který brutálně znásilnil třináctiletou dívku (viz obrázek níže).

Tento devatenáctiletý muslimský vetřelec byl švédským odvolacím soudem odsouzen za to, že „sexuálně zneužíval“ třináctiletou dívku. Žalobce se ho snažil usvědčit ze znásilnění nezletilé osoby, ale švédský soud se rozhodl usvědčit ho pouze z „využití výhod“. Husajn Abdukar, který je občanem Somálska, posílal dívce zprávy na Snapchatu, kde řekl, že s ní chce mít pohlavní styk, přestože mu dívka řekla její věk. Požádal o schůzku s dívkou, a když se setkali v obchodě, šli domů do jeho bytu, kde zamkl dveře a pokračoval v pohlavním styku.

Měl s ní anální i vaginální styk a podle dívky se během toho kvůli bolesti „kousala do jazyka“. Poté si „nemohla dva dny sednout“ a dostala úzkost a měla problémy se spánkem. Podle soudu dívka utrpěla při pohlavním styku zranění. Ve Švédsku je věk, kdy může legálně a se souhlasem dojít k pohlavnímu styku, 15 let. Navzdory tomu soud devatenáctiletého Husajna neusvědčil ze znásilnění třináctileté dívky, ale místo toho byl odsouzen za to, že ji „sexuálně zneužíval“.

Somálec obdržel povolení k pobytu ve Švédsku od migračních úřadů dne 13. dubna 2016. Dne 9. března 2019 byl zatčen policií. Dne 6. května 2019 ho odsoudil okresní soud v Mora k podmíněnému trestu, 75 hodinám veřejně prospěšných prací a bylo mu nařízeno zaplatit dívce 15 000 SEK (1 579 dolarů) jako náhradu škody. Dne 6. prosince 2019 odvolací soud ve Svea rozsudek potvrdil, ale zvýšil odškodné, které má být vyplaceno, na 25 000 SEK (2 632 dolarů).

Nakonec je možné, že homosexuální pedofilní násilník, který znásilnil dva nezletilé chlapce, dostane také pouhou podmínku či peněžitý trest. Ve Švédsku, kde se podobné případy soudí jak na běžícím páse, by nešlo o praktiku zrovna ojedinělou…

(Visited 6 273 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *