Švédsko se rozhodlo pro totální sebedestrukci; míní přijímat vetřelce bez jakéhokoli limitu

Napsal
Sdílet článek

Švédsko nemá nejmenší důvod pociťovat jakékoli koloniální viny, jak nám to prezentují třeba Britové či Francouzi, přijímající takřka bez limitu muslimské invazisty ze svých bývalých kolonií, ale i ze zemí, které nikdy jejich koloniemi nebyly. Švédsko nikdy nemělo žádnou kolonii na území Afriky či Asie, odkud dnes bez jakýchkoli limitů přijímá muslimské invazisty. O to víc je jejich azylová politika šílená. I proto  právě Švédsko kraluje v rámci Evropy statistikám znásilnění, ale i všeobecné kriminality. Přitom to není tak dávno, kdy nám byla tato severská země dávána za příklad bezpečí, kde ani není nutné zamykat domy.

Některé švédské parlamentní strany poslední dobou požadovaly alespoň nějaké limity pro přijímání invazistů. Bohužel, vládnoucí socani, ale především jejich koaliční partner – Zelení, mají zcela jiný názor.

Švédský premiér Stefan Löfven totiž striktně odmítl myšlenku stanovit jakýkoli limit pro žádosti o azyl, přičemž uvedl, že takový návrh by byl v rozporu s podporou samotného práva na azyl. Návrh na zavedení horního limitu pro žádosti o azyl byl předložen Stranou umírněných.

Zpočátku se zdálo, že Löfven a jeho levicově liberální sociální demokraté na omezení počtu azylantů přistoupí, ale jen úvahy o této možnosti způsobily konflikt s jejich koaličními partnery ze strany Zelených. Premiér Löfven uvedl, že neomezuje žádosti o azyl s tím, že Švédsko by se na něčem podobném nikdy nepodílelo. Nicméně neopomněl zdůraznit,  že od ostatních členských států Evropské unie očekává, že učiní totéž. Tedy jinými slovy: „Když míříme do sraček dobrovolně my, tak tam s sebou stáhneme všechny“ (omluva za rétoriku, ale výstižnější výraz mne nenapadá).

Isabella Lövin, poslankyně za Zelené uvedla, že její strana nepodpoří žádná omezení pro žádosti o azyl a dala najevo, že by podobné požadavky na omezení přijímání dalších azylantů nabouralo jejich koalici. Švédsko udělilo v posledním desetiletí povolení k pobytu přibližně 1,2 milionu vetřelců, přičemž většina povolení pocházela buď ze sloučení rodiny nebo z žádostí o azyl.

V říjnu roku 2019 odhalily statistiky, že masová invaze posledních let posunula demografii země do té míry, že nyní asi 20 procent všech Švédů pochází z migračního prostředí – celkem se jedná o téměř dva miliony lidí. Opět je zde velmi dobré srovnání – Švédsko má stejný počet obyvatel jako my, avšak jen 8 milionů obyvatel jsou skuteční Švédové! Celé 2 miliony obyvatel nemají švédské kořeny, drtivá většina tohoto invazního počtu pochází z posledních 10 let!! Tak rychle se dokázali islamizovat!

Zde bych upozornila opět na to, co je chronicky známým faktem napříč Evropou. Politiku do značné míry infiltrují muslimové, zejména pak politické strany jako jsou Zelení (u nás jsou totéž Piráti) nebo sociálně demokratické strany. Zpočátku jde o třeba i jen opatrnou podporu invaze z těchto stran, infiltraci stran muslimy (u nás zatím jen velmi sporadicky, což se však s narůstajícím počtem muslimů zcela jistě změní) a ve finále již muslimové některé strany ovládnou, v případě Švédska lze hovořit právě o Zelených jako o straně do značné míry ovládané „Novošvédy“.

Invazi tak takřka všude tyto strany podporují, i když někdy zpočátku skrytě. Jak jsem uvedla i v tomto videu, kde situaci ve Švédsku srovnávám se situací v ČR, tak se vydáváme plně ve šlépějích Švédska. Nejprve je třeba odchovat tu správně multikulturně uvědomělou generaci, o což se perfektně starají současné vládní strany, které nechávají celé roky působit na školách politické multikulti neziskovky. Ostatně, co čekat od ministerstva, které je plně ve vleku nechvalně známého Aspen institutu.

Do tohoto „boje“ za spravedlivější multikulturní zítřky se nadšeně přidává celý mainstream, ale – vzhledem k tomu, že se cílí na mladé – také různí režimu poplatní youtubeři, jejichž vliv je neoddiskutovatelný. Úplně stejný proces zaznamenali i ve Švédsku, stačilo počkat, až odrostou generace těch „správně“ formovaných euroobčanů. Ruku v ruce s multikulti propagandou samozřejmě jede po celou dobu s islámem neslučitelná propaganda genderová a LGBT.

Švédsko je ztracené a poslední rozhodnutí vlády, která chce přijímat zcela neomezeně další muslimské invazisty a to i přes neustále rostoucí kriminalitu, jasně ukazuje, jak dopadneme i my, pokud nadále pojedeme ve stejných kolejích. Zatím máme ke švédské cestě velmi slušně „našlápnuto“. Stačí jen počkat, až doroste volebního věku dostatek správně multikulturně zformovaných občanů a v mezičase rozprodat co se dá saúdskoarabským sponzorům evropské islamizace…

5/5 - (4 votes)
(Visited 115 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *