Švédsko: Somálec brutálně napadl a pokusil se znásilnit 84letou stařenku, odmítli ho deportovat

Napsal
Sdílet článek

Další ukázka toho, že bestiím, které míří v posledních letech do Evropy, není zatěžko napadnout nejen malé dítě, ale ani stařenku. Ostatně, psala jsem zde už o několika různých případech, kdy došlo k napadení a znásilnění žen, starších osmdesáti let, muslimskými vetřelci. Další takový případ se odehrál v multikulturně silně “obohacovaném” Švédsku a hlavním aktérem byl Somálec.

Třiadvacetiletý Somálec je nyní obviněn z brutálního napadení a pokusu o znásilnění 84leté ženy. Státní zástupce nepožádal o deportaci do Somálska prý z důvodu, že vetřelec prohlásil, že svého činu lituje.

Žena ze Sölvesborgu se zhruba před rokem vydala na jednu ze svých obvyklých ranních procházek. Když byla na cestě podél řeky, která vede až do zámeckého dvora, zjistila, že jde za ní africký vetřelec. Na zámeckém dvoře se schovala za kůlnu, aby se ujistila, že ji muž nesleduje.

Ale když se vracela domů po cyklostezce, která vede od zámku, Afričan se znovu objevil a stál před ní. Pevně  ji chytil za paže, načež 84letá žena začala křičet tak hlasitě, jak jen mohla.

“Já tě ošukám! Když nebudeš potichu, hodím tě do vody,” vyhrožoval jí vetřelec.

Srazil ji na zem a praštil ji do obličeje, takže začala krvácet. Žena však pokračovala v křiku a odporu.

“Snažila jsem se ho kopnout a jsem si téměř jistá, že se mi podařilo vrazit mu prst do jednoho oka,” řekla poté 84letá stařenka policii.

Afričan z ní začal strhávat šaty. Ale pak se na místě objevila další žena, které se muž zalekl a vzápětí utekl. Tehdy ještě nebyl dopaden.

Letos v lednu pak byla oběť na nádraží v Sölvesborgu, kde spatřila Somálce, který se ji před několika týdny pokusil znásilnit. Oslovila pak skupinu švédských mladíků a řekla jim o koho jde, přičemž oni ihned zavolali policii. Také se snažili pronásledovat Afričana, který utíkal z místa činu, když si uvědomil, že byl identifikován.

Podezřelý 23letý Somálec, je nyní obviněn z pokusu o znásilnění. I navzdory tomu, že Somálec nemá švédské občanství a pokusil se spáchat závažný násilný trestný čin, padlo rozhodnutí, že v jeho případě nebude požadována deportace. Přitom mimo uvedeného pokusu o znásilnění má tento recidivista na krku i několik případů sexuálních útoků, drogových deliktů a krádeží.

Napadená žena byla z tohoto příšerného zážitku v šoku a dodnes má strach vždy, když musí jít ven z domu. Venku se vždy ohlíží kolem sebe ze strachu, kdo jde za ní.  Když ji Somálec napadl a bil, byla přesvědčena, že zemře.

“Teď, když jdu ven, mám vždycky někoho s sebou, a to zejména během ranní procházky,” prohlásila stařenka ve svojí výpovědi.

Paní prožila většinu svého života v relativním poklidu, až posledních asi deset let se situace ve Švédsku výrazně vyostřila a lepší to už nebude. Časem  ven bez doprovodu nebude ve Švédsku (ale i jinde v Evropě) vycházet žádná žena nebo jen taková, která bude ozbrojená či trénovaná v bojových sportech. Ostatně, v některých lokalitách, kterým se ve Švédsku říká politicky korektně “zranitelné oblasti” nemohou ženy bez doprovodu ven už nyní.

(Visited 1 014 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *