Švédsko uvažuje o odstranění kříže z vlajky. Přechází už na chalífát??

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak Švédsko je jakousi předzvěstí toho, co se bude později dít jinde v Evropě, přičemž naše země má právě se Švédském mnoho společného. Podobně, jako Švédsko jsme nikdy neměli kolonie, máme také zhruba stejný počet obyvatel. A co víc, zatím jdeme plně ve šlépějích Švédska. Podobně, jako před začátkem totální islamizace se Švédsko zaměřilo na vymývání mozků mládeži přes různé neziskovky, multikulturní propaganda zasáhla i ty nejmenší a každá další generace je tak plná multikulturně uvědomělých „ovčanů“. Absolutně totéž se děje u nás. Tedy chceme-li vidět, co bude u nás za 20 let, podívejme se na nynější Švédsko.

Švédská vlajka je opatřena symbolem kříže, který  představuje křesťanství, ale i hodnoty, které dříve Evropa vyznávala. Má se za to, že vzor vlajky má původ v křížové zástavě použité při třetí křížové výpravě. Po protestech po celém světě se nyní ozývají výzvy ke změně švédské vlajky kvůli jejímu křesťanskému dědictví.

Ve Švédistánu nyní sílí výzvy k odstranění kříže ze švédské vlajky, protože je „problematický“. „Nahraďte švédskou vlajku něčím více inkluzivním“, říká vědec a člen správní rady Humanistické společnosti Patrik Lindenfors.

Podle Patrika Lindenforse je symbol „problematický“, když tvrdí, že křesťanství je spojeno s otroctvím, a tvrdí, že v Bibli není ani slovo proti otroctví. Avšak lidé, kteří bojovali za zrušení otroctví, byli křesťané jako William Wilberforce a John Newton. Říká také, že dalším důvodem ke změně švédské vlajky je to, že většina Švédů již není křesťanská a že křesťanství nemá na Švédsko nejpozitivnější vliv.

Rovněž se domnívá, že používání švédské vlajky při vojenských operacích v zemích Středního východu je problematické, neboť ji lze „interpretovat jako křížovou výpravu“. Švédsko se samozřejmě – podobně jako my – angažuje v Afghánistánu při hlídání makových polí. Ve Švédsku nedávno zazněly výzvy ke změně švédského dědictví, mimo jiné výzvy bývalého starosty, aby socha slavného švédského krále Karla XII. byla nahrazena sochou Grety Thunbergové. Byly vzneseny výhrůžky proti sochám slavného botanika Carla Linnaea, což fotbalové příznivce přimělo bránit sochu před BLM a Antifou.
Švédsko bude bezesporu jednou z prvních zcela islamizovaných zemí a to včetně práva šaría a všeho, co k takovému chalífátu patří. Ostatně, v minulých dnech se švédská vláda nechala slyšet, že nemíní dávat žádné limity na počty přijatých muslimských vetřelců. Pak je jasné, proč ty změny vlajky a koho zřejmě její stávající podoba pobuřuje nejvíc. Původní Švédové to jistě nejsou.
Bude Švédská vlajka vypadat podobně, jako vlajka na obrázku v tomto postu? Na obrázku, který ukazuje „ideální“ švédský manželský pár současnosti?
5/5 - (4 votes)
(Visited 777 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Švedi budú mať to, čo si demokraticky zvolia. Asi budú mať demokratické peklo . Nič iné si nezaslúžia. Demokracia znamená – mať právo si demokraticky dojebať vlastný život.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *