Švédsko: Za únos a zneužití devítileté holčičky dostal syrský vetřelec trest veřejně prospěšných prací

Napsal
Sdílet článek

Výsměch rodičům dítěte nebo jen rychlý přechod k právu šaría? Usvědčený sexuální násilník unese devítileté dítě do lesa, tam jej zneužije a dostane pouze trest veřejně prospěšných prací. Devítiletá holčička je vlastně pro takového muslima ideál, vzor Mohamedovy manželky Ajši, kterou pojal lžiprorok za manželku v šesti letech a manželství začal konzumovat v devíti. Tedy v islámu je devítiletá holčička již plně připravená na vdavky a manželství se vším všudy.

Šestatřicetiletý Syřan Hassan unesl a odvedl  devítiletou dívku do zalesněné oblasti, kde ji zneužil. Předtím už byl odsouzen za jiný sexuální útok před třemi lety, ale tehdy dostal trest  jen několik dní veřejně prospěšných prací.

Dívka si hrála s dalšími dvěma dětmi na farmě v rezidenční čtvrti v Sörberge. Pak se objevil 36letý Syřan a přiměl děti, aby ho doprovodily do garáže, kde jim nabídl žvýkačky.

Poté devítiletá dívka zmizela beze stopy na dobu nejméně jedné hodiny a byla nahlášena jako pohřešovaná poté, co ji ostatní děti nemohly najít. Nakonec se vrátila a uvedla, že byla unesena. Když se Hassan vrátil domů, byl zatčen policistou.

Popřel jakékoliv provinění, ale podle okresního soudu, byla jeho vina  prokázána.

„Je to devítileté dítě, já bych to nikdy neudělal, protože je to haram,“ řekl v prvním policejním výslechu prostřednictvím arabského tlumočníka.

Dívka vypověděla, že ji Hassan vzal do lesa proti její vůli. Tam ji svalil na zem, sedl na ni, zvedl jí šaty, osahával ji a začal jí strhával kalhotky. Dívka křičela „přestaň, přestaň!“ pak ji muž pustil a ona utekla domů.

Hassan, který přišel do Švédska v roce 2014, byl také odsouzen za další sexuální útok.  Tehdy držel ženu v pevném sevření v prádelně obytného domu a osahával ji. Učinil tak před očima ženiny malé dcery, kterou útok na matku šokoval.

Okresní soud v Sundsvallu nyní 36letého muže odsoudil ze dvou případů nezákonného nátlaku, jednoho případu sexuálního obtěžování, jednoho případu pokusu o pohlavní zneužívání dítěte a méně závažných drogových deliktů.

Nicméně, trestem bude pouze podmínka a 40 hodin veřejně prospěšných prací. Podle soudu Hassan trpěl „frustrací a osamělostí“, a proto zneužíval alkohol a drogy.

Zdůraznil, že v době, kdy byl zadržen, byl zcela střízlivý a že už nechce ani nebude užívat alkohol a drogy. Okresní soud se dále domnívá, že zločiny spáchané 36letým Syřanem „zaslouží mírný trest“. Hassanovi je také dovoleno zůstat ve Švédsku, protože státní zástupce nepožádal o jeho deportaci. Rozsudek podepsala soudkyně Kristina Brattebergová.

Soudkyně, tedy žena a nestydí se dát tak mírný trest za zneužití dítěte? A to ještě  v situaci, kdy má vetřelec na krku obvinění za další sexuální napadení a drogové delikty? Chudáček frustrovaný, nechtěla by si ho ta soudkyně tak náhodou nastěhovat k sobě domů? Nemá třeba malou dceru, kterou by chlípníkovi nabídla?

Pokud to bude pokračovat podobným směrem, budou soudy v případech napadených holčiček končit podobným rozsudkem, jaký je běžný třeba v Pákistánu. Holčička se stane na základě soudního rozhodnutí manželkou násilníka. Nevěříte? Vždyť po podobném zákonu už prahnou i Turci, takže je jen otázkou času, než bude zaveden i ve Švédistánu…

Titulní obrázek: Garáž, kam vzal invazista děti a přístřešek v lese, kde chtěl devítiletou holčičku znásilnit.

 

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 892 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *