Švédský chlapec byl ve škole velmi brutálně zbit syrským vetřelcem, škola to odmítla hlásit na policii

Napsal
Sdílet článek

Snahy tajit kriminalitu muslimských vetřelců jsou stále častější. A to jak snahy mainstreamových pisálků, tak i politiků a úřadů. Švédsko je jednou ze zemí, kde v zájmu účelového snížení kriminality muslimských vetřelců se snaží jejich činy zametat pod koberec či alespoň bagatelizovat. Také na školách je násilí vůči Švédům ze strany muslimských spolužáků stále častější. V minulosti jsem zde už zveřejnila nějaká videa školního násilí. K dalšímu takovému činu došlo nedávno a i tentokrát bylo hlavní snahou školy vše zamést pod koberec.

Když byl patnáctiletý Ludvig napaden a brutálně zbit syrským studentem  v městské škole v  Björknässkolanu, škola odmítla vše oznámit na policii. “Mysleli si, že bychom měli počkat a nechat naše emoce trochu vyprchat,” řekl Ludvig .

V březnu tohoto roku byl Ludvig, který  v té době navštěvoval osmou třídu v Björknässkolanu, napaden na školní chodbě šestnáctiletým Syřanem. Muslim srazil Louise na zem, kde mu praštil hlavou o kamennou podlahu, pak mu klekl na krk, takže nemohl dýchat.

“Nemohl jsem dýchat, cítil jsem, že potřebuji vzduch,” vypověděl Ludvig při policejním výslechu. Ludvig se snažil ze sevření vymanit, proto udeřil syrského násilníka do obličeje. To Araba naštvalo, proto znovu srazil Ludviga na zem a  kopal ho do hlavy. “Byl jsem vyděšený”, říká Ludvig a pokračuje: “Mohl jsem být opravdu vážně zraněn.”

“Při zpětném pohledu si taky uvědomuji, jak to mohlo dopadnout, protože pokud vás někdo kope do hlavy, pak si myslím, že příště může přinést nůž,” vypověděl Ludvig.  Během incidentu upozornili ostatní studenti učitele, který přiběhl a násilného Araba odtrhl od od Ludviga.

Navzdory brutálnímu napadení na školní chodbě, škola odmítla incident oznámit policii. Ludvig měl bolesti hlavy, proto vyhledal školní zdravotní sestru, ale dokonce ani ta ho nechtěla prohlédnout. Škola nechtěla hovořit ani s Ludvigovou matkou. “Nechtěli vzít telefon, když s nimi chtěla moje matka mluvit,” říká Ludvig.

Ludvigův otec jel vyzvednout svého syna ze školy, ale ani s otcem nechtěl nikdo přímo ve škole mluvit a informovat ho o tom, co se stalo. Poselství ze školy je jasné: Chtějí utajit brutální napadení. “Mysleli si, že bychom měli počkat a nechat naše emoce trochu vychladnout,” říká Ludvig.

Později večer se Ludvig a jeho rodina rozhodli zavolat policii sami a napadení nahlásit, což však měla udělat již dříve škola. Ředitelka školy Monika Neumanová posléze nijak uspokojivě nevysvětlila, proč ho po bití na školní chodbě ignorovali.

“Jediné, co můžu říct, je, že máme jisté zavedené postupy. Máme úžasné pedagogy, kteří se starají o studenty, jsou tam každý den pro ně. Naším posláním je vzdělávat demokratické občany,” řekla učitelka, ale odmítla odpovědět na otázku, proč nebylo podáno oznámení na policii.

Šestnáctiletý Arab přišel do Švédska se svou rodinou v roce 2016 v souvislosti s tehdejší invazní vlnou a švédské občanství mu bylo uděleno již v roce 2018. Když proti němu začal soud, tak tvrdil, že jednal v sebeobraně proti Ludvigovi. Tomu však okresní soud neuvěřil. Byl proto odsouzen k 20 hodinám služby pro mládež. Také má spolu se svou matkou, zaplatit náhradu škody Ludvigovi.

Po incidentu Arab ze školy odešel, ale po jisté přestávce se objevil zpět ve škole. Po napadení měl Ludvig noční můry a on sám říká, že nejhorší je, že od té doby byl nucen zůstat ve škole, kde se s násilníkem potkává. Někdy ho učitel dokonce posílá na skupinovou práci s šestnáctiletým Syřanem.

“Nezdá se mi, že by můj učitel opravdu chápal, že s ním nechci být,” říká Ludvig.

Na jedno takové video typické švédské školy současnosti se můžete podívat níže (nijak nesouvisí s článkem, pouze ukazuje, jak dnes již často muslimská většina zachází s bílou švédskou menšinou):

 

(Visited 255 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

 1. Videjíčko zajímavé, ale …

  Všimněte si, kolem kolika naprosto netečných bílých lidí ten “průvod” projde. A ti lidé nic. Ani se nehnou.

  Nic. Nic, nic, nic.

  Proč tu přivandrovalou verbež neseřežou na jednu hromadu, když jich je, zjevně, přesila? Kdyby se jenom pohnuli, jenom se postavili vedle sebe proti vopičákům, ti by obratem vzali kramle. Mají totiž stejný modus operandi jako tuzemští cikáni. Dokud jsou v přesile a mají jistotu slabší oběti, jsou agresivní. Jakmile naopak přesily nabyde protivník, připaží ocas a rozprchnou se jak prašiví psi.

  Dokud se bílí nenaučí tuhle jednoduchou poučku, budou od barevných dostávat po tlamě pořád znovu a znovu, dokolečka dokola. A pořád víc a víc.

  Učit se, učit se, učit se.

  1. Máte sice pravdu, jenže oni se prostě bojí. Nařkli by je z rasismu, jsou tak celý život vedeni – tyto přivandrovalé špíny jsou nedotknutelné. Je to stejný případ, jako ten, co jsem sem dávala asi před týdnem – mladou holku napadli dva Arabové a černoch v metru. Zdůrazňuji, že se s ní neznali, začali ji v metru obtěžovat a když se vzepřela, tak ji zbili. Na to bití se koukalo asi 50 lidí, jistě i mnoho bílých Švédů. Ti tři holku ztřískali a bez odezvy. A takových případů je spousta, snad denně na něco podobného v médiích ze zemí, které jsou už slušně islamizovány, narazím…
   Napadené tudíž nebrání výhradně v rámci toho, že mají úplně jiný, pro nás nepochopitelný hodnotový žebříček. A ten už přebírají mladí i u nás… A nebo jen proto, že jsou tam chlapi změkčilí a zženštilí, protože jsou dnes tak vedeni a vlastně se ani bránit nebo porvat neumí. Ten záměr odchovat bezbrannou generaci je jasný a víme, proč se to plošně na celém Západě děje…

   1. Já vím, máte pravdu …

    Jenže dokud se bílí nedokopou k dostatečně důrazné resistenci, budou to mít barevní příliš lákavě jednoduché. Jsem moc rád, že to (zatím) nemusím řešit v ČR. Mám totiž dost velkou obavu z toho, že až se natáhnou sem, se jakožto “legální nosič” dostanu poměrně rychle do problému.

    Ale nechat seřezat ženskou třema chlapama … no, nevím. Nebude to jednoduché.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *