Švédský sluníčkářský politik byl na ulici přepaden a okraden přivandrovalým vetřelcem, přesto stále invazi podporuje

Napsal
Sdílet článek

Zde máte další příklad totálně vymytého mozku sluníčkáře. Názornou ukázku toho, že mnozí z podporovatelů muslimské invaze nejsou schopni své názory přehodnotit ani poté, kdy si multikulturní obohacení vyzkouší na vlastní kůži. Ostatně, nejedná se zdaleka o první případ, kdy se ani po vlastní negativní zkušenosti názor vítače nijak nezměnil. Těžko odhadnout, zda se jedná o vlastní hloupost nebo zda jde jednoduše o finanční prospěch, neboť ve Švédsku už nelze v politice s jinými názory prorazit.

William Cronemyr z mládežnického křídla křesťanských demokratů KDU se na Twitteru posmíval návrhům Švédských demokratů na snížení imigrace. O několik hodin později oznámil, že byl právě na ulici za denního světla přepaden a okraden.

William Cronemyr, který sám sebe označuje za „nedobrovolného předsedu frakce Libtardů KDU“, označil nový návrh Švédských demokratů na zpřísnění přistěhovalecké politiky jako neudržitelný a neakceptovatelný, prý by způsobil v zemích zmítaných válkou i v Evropě jako takové ještě větší chaos .

Chaos však je zřejmě něco, čím mladý sluníčkářský politik sám trpěl téměř okamžitě poté, co zveřejnil příspěvek na Twitteru. O sedm hodin později Cronemyr na sociální síti oznámil, že byl spolu s Titem Öbergem – dalším levicově liberálním politikem v KDU – okraden.

„Já a @TitusOberg jsme byli právě přepadeni a  okradeni  uprostřed dne v centru Stockholmu. Neuvěřitelně se třesu, ale cítíme se dobře, bude nějakou dobu trvat, než to strávíme,“ píše Cronemyr.

Pod oběma těmito komentáři následovaly výsměšné komentáře od ostatních uživatelů.

„Argumentoval proti bezpečné politice přátelské ke Švédsku. O sedm hodin později: okradli je imigranti. Tvrdě s karmou“, píše například „Mike K“.

William Cronemyr reaguje na posměšky v novém příspěvku:

„Pro každého na pravici, kdo si takto sbírá levné body, protože jsme byli okradeni: Ne, nezměnili jsme svoje názory. Všichni z vás, kteří se chystáte nás zostudit, od nás nečekejte žádné laskavosti. SD, AfS & různí herci na pravém křídle mi nikdy nebyli tak vzdáleni jako nyní,“ píše zanícený sluníčkář….

Co k tomu dodat? Snad jen to, co jsem zde psala už mnohokrát. Zvrácená mysl těchto sluníčkářů, kteří jsou ochotni jít jeden den do průvodu gayů a druhý den na demonstraci pro přijímání muslimských vetřelců, už tímto svým zvráceným myšlením, kdy podporují dvě vzájemně zcela nekompatibilní ideologie, ukazují, že to nemají v hlavě úplně v pořádku.

Jak sám mladý sluníčkový politik prohlásil, on sám sebe považuje za kovaného „Libtarda“. A víte, co ve skutečnosti tento výraz znamená? „Libtard“ je americký výraz, popisující retardované ultralevicové aktivisty, například příznivce či členy Antify. Ostatně, také v naší politice jich najdeme jako máku a o voliče nemají nouzi…

 

5/5 - (4 votes)
(Visited 430 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *