Švédský sociální pracovník – jedno z nejrizikovějších povolání

Napsal
Sdílet článek

Zajímavé je, že tomuto tématu se v poslední době věnovala mnohá švédská média a to jak mainstreamová, tak alternativní. Ani jedno z nich se však neodvážilo jít k jádru celé věci, tedy k tomu, kdo konkrétně pracovníky sociálek v jistých lokalitách nejvíce ohrožuje. Kdopak jim hází do kanceláří Molotovovy koktejly?

Jen za letošní rok, tedy za pouhých sedm měsíců, bylo provedeno padesát útoků na sociálky v různých koutech Švédska. Mimo “drobnějších incidentů” jako fyzické napadání či výhružky zaměstnancům došlo i ke žhářským útokům a to dokonce i za provozu daných úřadů.

Zápalná bomba byla vhozena do kanceláře úřadu sociálních služeb v Malmö dne 21.7. během odpoledne. Policie incident popsala jako žhářství.

Myslím, že netřeba připomínat, že právě Malmö je nejvíce islamizovaným švédským městem. Muslimská populace tam v nejmladší generaci již předčí populaci původních Švédů. A o tom, kdo je tam hlavním pobíračem sociálních dávek snad také netřeba spekulovat.

To však není za poslední dobu jediný případ. Minulý týden byl proveden také útok na kancelář sociálních služeb v Stenungsundu, také ta byla napadena Molotovovým koktejlem.

Ale tyto zápalné bomby nebyly jedinými takovými incidenty za poslední dobu. V posledních letech se počty útoků na pracovníky sociálky výrazně zvýšily. V letošním roce se zatím stalo kolem 50 různých útoků proti sociálním službám. Vyplývá to z interního šetření Sydsvenskan.

“Mohu potvrdit, že se jedná o útoky, které se staly častějšími v posledních letech,” prohlásil Rikard Vroland, vedoucí oddělení pro finanční pomoc a bydlení.

A kohopak to Švédsko v posledních letech přijímá s otevřenou náručí? Kdopak tam soustavně vysává jejich sociální systém, přičemž dávky odtud čerpané považuje za povinnou daň bezvěrců (tzv. džizja)? Pravděpodobně občas někomu dávky poněkud “zkrouhnou”, poté tak nastoupí “spravedlivý” trest. Džizja se přece musí platit pravidelně a v plné výši!!

Tak si myslím, že by si zaměstnanci švédské sociálky měli přečíst v koránu nebo v knize o politickém islámu, jaké jsou hlavní povinnosti podřadného káfira na území ovládaném nadřazenými služebníky Alláha. Alespoň – až zase některému ze svých “hostů” sníží nebo dokonce zamítnou sociální dávky – budou vědět, proč následoval “trest”.

 

(Visited 120 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *