Švédští chlapci měli být pohřbeni zaživa – další zrůdné skutečnosti případu mučených dětí

Napsal
Sdílet článek

Už dva články jsem věnovala skandálnímu případu, kdy dva muslimové tento víkend přepadli, unesli, znásilnili a mučili dva dospívající švédské chlapce. Ty našli svědci zmučené, nahé a svázané na hřbitově. To ovšem není vše, celý případ je ještě zrůdnější, než se zdá. Kdyby se tam totiž neobjevil náhodný kolemjdoucí a okamžitě nezavolal policii, chlapci by byli zřejmě pohřbeni zaživa, jejich trýznitelé je hodili do jámy, do které je už však nestihli zahrabat.

Dospívající chlapci, kteří byli uneseni, zbiti, znásilněni a okradeni na hřbitově v Solně tento víkend, byli částečně pohřbeni zaživa v jámě, která se měla stát jejich hrobem. Pokud by nebyli pachatelé vyrušeni kolemjdoucím a následně policií, kterou svědek zavolal, chlapci by byli v jámě pohřbeni zaživa.

Oba chlapci byli náhodně vybranými oběťmi, kterým se oba pachatelé pokusili prodat drogy. Když chlapci drogy odmítli koupit, byli nuceni jít na hřbitov, kde byli celou noc mučeni a znásilňováni.

Mučení přerušil v neděli v 8.39  ráno kolemjdoucí, který upozornil policii. Do té doby byli chlapci téměř deset hodin vystaveni velmi brutálnímu násilí, výhrůžkám a znásilňování. Policie záhy zatkla oba pachatele, osmnáctiletého a jednadvacetiletého muslima.

21letý násilník je vetřelec z Íránu, který byl v minulosti  již několikrát obviněn z různých trestných činů. Naposledy v červenci byl usvědčen ze žhářství. Dalším pachatelem je osmnáctiletý potomek přistěhovalců z Tuniska, který má za sebou také již několik různých trestných činů. Oba muži jsou nyní ve vazbě.

Už v tak nízkém věku se jednalo o recidivisty, což není v muslimských komunitách v Evropě nic neobvyklého.  Každopádně se jedná o nenapravitelné kriminálníky, kteří neměli v současné době běhat po svobodě. Jak je vidět, tak Švédové si nedovolí proti svým obohacovačům jakkoli zasahovat, dokonce se ani neumí postarat o to, aby nastoupili do vězení, jsou-li vůbec odsouzeni.

Otázka je, co by se stalo, kdyby se na hřbitově neobjevil svědek, který zavolal policii. Nejspíš by se jim podařilo plánované vraždy pohřbením zaživa dokonat. Jsem tedy velmi zvědavá na to, jaké tresty těmto recidivistům švédský soud udělí. Předem je však jasné, že ať bude trest jakýkoli, zcela jistě nebude takový, jaký by si pachatelé skutečně zasloužili…

(Visited 2 149 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *