Světové ekonomické fórum chce koordinovat očkování zaměstnanců přes korporace i vlády, zmiňuje i zdravotní pasy

Napsal
Sdílet článek

Potvrzuje se nám tedy jen to, co mnozí zatím pouze tušili. Očkování bude tzv. “nedobrovolně dobrovolné.” Nyní už tedy víme, proč právě vládní strany odmítly hlasovat pro návrh, podle nějž nesmí být nikdo nenaočkovaný jakýmsi “vyděděncem společnosti”. O covid pasech se v této souvislosti hovořilo již mnohokrát, takže to, co nyní navrhuje ve své nové zprávě Světové ekonomické fórum (WEF) jen potvrzuje, že zde skutečně budou občané první a druhé kategorie. Občané první kategorie, naočkovaní jakýmsi pofiderním koktejlem, který má nemálo již prokázaných nepříznivých účinků, občané druhé kategorie pak budou ti, kdo odmítnou aplikaci této vakcíny podstoupit. Neočkovaní tak budou mít zapovězeno nejen cestování, ale i vstup na hromadné akce, do veřejných dopravních prostředků, na sportoviště i do obchodů nadnárodních korporací. Podle toho, co stojí ve zprávě, pak velmi pravděpodobně bude hrozit neočkovaným i vyhazov ze zaměstnání.

Světové ekonomické fórum (WEF) se domnívá, že řídící triumvirát zahrnující velké podniky, centrální banky a vlády může hrát vůdčí roli v globálním zavádění očkování na COVID-19.

Zpráva WEF, která byla zveřejněná v úterý, poukazuje na to, že osobní záznamy v držení velkých podniků by měly být využity jako aktivum při identifikaci těch, kteří potřebují očkování. 

“Normy na pracovišti a zaměstnavatelé, kteří podporují pandemickou disciplínu, a to i po nástupu očkovacích programů, budou hrát klíčovou roli při řízení pokračujících pozitivních výsledků,” uvádí se ve zprávě.

Volání WEF přišlo jen několik hodin poté, co katolická církev tvrdila, že  očkovacího programu by se nikdo neměl bát ani mu čelit, spíše by měl být považován za přirozený průběh globálních událostí.

Zpráva WEF dále říká, že spoléhání se na zaměstnavatele je přirozené řešení:

Vzhledem k tomu, že se jedná o očkování dospělých v rozsahu, který jsme nikdy předtím neudělali, je jen přirozené, že pracoviště se objeví jako jedno z klíčových center pro osvětu a rozšíření očkování.

Pak poukazuje na to, čeho by kombinace spolupráce vlád, bank a globalistických organizací mohla dosáhnout:

Vlády, centrální banky a organizace jako WHO budou podporovat podniky, které se připojí k boji za dobro. Partnerství veřejného a soukromého sektoru nám velmi dobře poslouží, i když korporace bojují vlastní boj za ochranu zaměstnanců, vyvíjí snahu, aby pomohly novým naléhavým potřebám, stabilnímu peněžnímu toku a udržely ekonomiku v chodu.

Od kontaktních aplikací pro sledování kontaktů, digitálních zdravotních pasů, technologií pro bezpečnější veřejné prostory, objevu vakcíny, logistických schopností pro distribuci vakcín až po masivní filantropické financování komunitní podpory, kdy spolupracují národy, které se snaží překonat tyto časy plné zkoušek.

K tomuto jen dodávám, že výše uvedené digitální zdravotní pasy budou zřejmě onou vstupenkou kamkoli, kde se shromažďuje větší počet lidí, tedy v mnoha případech se bude jednat i o zaměstnání. Tím budou chtít donutit se naočkovat i ty odpůrce vakcíny, kteří jsou zaměstnaní především ve filiálkách nadnárodních korporací, ale i v jiných větších firmách, které budou k odevzdání údajů o zaměstnancích zřejmě motivovány zejména finančně (viz pasáž.: …”budou podporovat podniky, které se připojí k boji za dobro.”).

WEF naléhavě vyzývá velké podniky, aby sehrály svou úlohu, a říká, že:

“Záznamy o zaměstnání mohou sloužit jako bohatý zdroj demografických údajů – například věk, etnická příslušnost a pracovní pozice –, aby i nadále podporovaly spravedlivou proočkovanost.”

Chápete tedy oč jde? Jedná se de facto o výzvu zaměstnavatelům, větším podnikům, k poskytnutí detailních údajů o zaměstnancích s účelem naplánování očkování. V podtextu zjistíte, že tyto, často vypínáním ekonomik ruinované podniky, zřejmě hodlají globalisté uplácet. Připomeňme si, že  právě na summitu WEF letos v lednu v Davosu, se globalisté dohodli na zlegalizování ekonomické a klimatické migrace. Tedy jde o stejnou sebranku, která podporuje likvidaci Evropy cestou muslimské invaze.

V celosvětovém průzkumu z června 2020, který provedla akční platforma COVID Světového ekonomického fóra, “pouze” 71,5 % účastníků uvedlo, že si zcela jistě nebo velmi pravděpodobně nechají aplikovat vakcínu proti COVID-19.

Jen pro zajímavost uvádím tabulku výše uvedeného průzkumu ochoty (ne)nechat si aplikovat Gatesovu vakcínu.

Zeleně a růžově jsou uvedeni odpůrci vakcín na COVID-19 (striktní odpůrci růžově). V součtu tak vychází nejvíce odpůrců na západní  (22%) a východní (17%) Evropu.

 

 

(Visited 743 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

 1. Tohle by měl vidět nějaký schopný právník, který by tuto praxi mohl napadnout jakožto mengelismus, sic u mnoha lidí by očkování bylo spíše hazardem než pomocí. Při zrychleném vývoji nelze vůbec určit, jaké budou dlouhodobé nežádoucí účinky, dejme příklady: rozhašení imunity, autoimunitní choroby, zhoubné bujení nebo také neplodnost.
  Poznámka k mengelismus: Termín vytvořen podle jména nacistického lékaře Josepha Mengeleho, který se nezastavil před pokusy na lidech.

  1. Mengele byl proti nim žabař, rozhodně nedělal ty svoje pokusy v tak masové míře. A tady to ještě dělají pod pláštíkem “pseudohumanity”. O neplodnosti jako vedlejším účinku mRNA vakcín psali i vědci, kteří začínali s jejich vývojem. Dávala jsem sem k tomu článek. Ve Velké Británii proto nesmí na očkování těhotné a kojící ženy a nedoporučují otěhotnění ani několik měsíců po očkování. Logicky, velmi rychle by se ukázalo, co je ta vakcína za “driják”.
   Samozřejmě to nejspíš bude právně napadnutelné, jenže kdo do toho půjde? Co když to ošetří zase nějakým zákonem nebo direktivou EU?
   Podle toho, co se píše na stránkách WEF, je prostě jisté, že ty covid pasy budou, bez nich už zřejmě nikoho větší firmy nezaměstnají. Pak bude mít každý na výběr: očkování a relativní svobodu (ani ta už ale nebude, viz můj článek o dodatku Agendy 2030 níže) nebo neočkovat se a zákazy a omezení. Jenže ty nakonec čekají zřejmě kdekoho.

   1. Bylo oznámeno, že Big Pharma neponese následky za škody na zdraví, ale bude je hradit stát, tedy sami občané. Tedy klasická globalistická privatizace zisků a socializace ztrát.
    Problém však bude prokázat, že dané škody způsobila vakcína (pokud nezkolabujete přímo po očkování).

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *