Svoboda slova jen pro někoho aneb je pro naše soudy muslim víc, než našinec??

Napsal
Sdílet článek

Už dávno si nedělám iluze, že je zde nějaká neomezená svoboda slova. Tento článek ústavy dnes platí jen pro někoho. Jak všichni víme, tak pro někoho skutečně neomezená je – tedy můžete třeba chtít podřezat a vykrvit prezidenta nebo kázat v mešitě nenávist k bezvěrcům a jste v pohodě, pak na vás svoboda slova platí. Můžete dokonce i vyhrožovat smrtí, když jí vyhrožujete tomu, komu vyhrožovat lze. Můžete dokonce schvalovat teroristické útoky, ovšem jdou-li proti nemuslimům ze strany muslimů. To vše v pokřivené “liberální demokracii”, která žádnou demokracií není, můžete.

Dnes došlo k soudu s padesátiletým Václavem Klestilem, který vloni na Facebooku napsal výrok, jenž se zřejmě nelíbil – podobně jako mnoho jiných – Al Hamajdovu cenzorskému komandu. Jak si možná pamatujete, tak ihned po útocích na Novém Zélandu prohlásil právě Al Hamajda, že bedlivě sleduje výroky na sociálních sítích, přičemž každé schvalování útoků na muslimy bude tvrdě trestáno. Výrok, za který byl Václav Klestil odsouzen,  zněl:

„Konečně měl někdo koule a ukázal, jak se na Mohamedány musí. Dobrá práce.“

Za tento výrok byl dnes odsouzen ke tříletému podmíněnému trestu. Předsedkyně soudu Hana Chaloupková prohlásila, že: „Je potřeba, aby si lidé uvědomili, že to, že někdo zaútočí na obyčejné civilní osoby, je teroristickým činem.“ Dále soud prohlásil, že společenská škodlivost trestného činu je poměrně velká. Dále soudkyně prohlásila:

„Chceme, aby si ti další už uvědomili, že tady přestává všechna sranda. Že kdyby se to stalo příště, tak si můžou jít sednout.“

Myslím, že dále už nemá cenu soudní proces příliš komentovat. Každý z nás zná jistě nejeden výrok prasete Novotného, kdy někomu přímo vyhrožoval či výrok zastupitele Langa z Jesenice u Prahy, kdy chtěl vykrvit prezidenta. A dalo by se najít mnoho dalších podobných útočných výroků, které – i když žalované – byly nakonec soudem smeteny ze stolu. Protože ty útoky byly jednoduše vedeny tím směrem, kterým je útočení povoleno.

Muslimové dnes a denně káží nenávist k bezvěrcům ve svých mešitách. Korán se dokonce z 64% svého obsahu věnuje podřadným káfirům a to výhradně ve smyslu nabádání k násilí či zmínkou o podřadnosti každého nemuslima, nutnosti platit džizju či brát nemuslimské otrokyně. Na videu, které před časem uniklo z brněnské mešity, vyzývá šéf mešity Alrawí ostatní muslimy k tomu, aby děti učili nenávisti k nám, káfirům. Nikdy nebyl za svoje nenávistná kázání odsouzen stejně, jako jakýkoli jiný muslim. Přitom vyzývání je neskonale horší, než schvalování, nemyslíte?

Sámer Shehadeh, bývalý imám pražské mešity, posílal peníze od českých muslimů do Sýrie teroristům z místní bojůvky, pobočky teroristické organizace Al Kajda. Trvalo roky, než se na to díky cizím tajným službám přišlo a Shehadeh šel před soud, který ho nedávno za podporu terorismu odsoudil na deset let. Zato jeho bratr a švagrová jsou stále v řadách islamistů pravděpodobně v Sýrii nebo Iráku. Je třeba upozornit na fakt, že v době, kdy nadšeně podporoval Al Kajdu a vyzbrojoval svého bratra na cestu, ho mainstreamová média prezentovala coby plně integrovaného muslima.

Islám je nenávistná ideologie, jejíž hlavní cíl je nastolení všesvětové šaríi. To je i cílem úplně každého pravověrného muslima. Žádný muslim nepovažuje nemuslima za sobě rovného, což dávají zejména nyní v Evropě najevo dnes a denně. V Británii kryjí  úřady statisíce případů znásilnění bílých dívek členy muslimských gangů a kryje se i další  jejich násilná trestná činnost. Po celé Evropě se muslimští kriminálníci pasují na psychicky nemocné chudáčky, kterým nelze dát příliš přísný trest.

Justice je v celé Evropě jako přes kopírák. Muslimům se u soudů nepokrytě nadržuje a Evropan musí být souzen velmi přísně, pokud si dovolí jít jakkoli proti muslimovi. Třeba i pouhým prohlášením na sociálních sítích. Právě to je důvod, proč Facebook nepoužívám, tato nesvobodná, velmi cenzurovaná internetová platforma dnes slouží nejspíš skutečně jen k tomu, aby zachycovala názorově nepohodlné občany a posléze je perzekuovala.

Jak sama Jourová, hlavní cenzorka EU nedávno prohlásila, cenzura se musí přiostřit a ze sociálních sítí má kontrola potupně přejít na celý internet. Je jisté, že muslimofil Al Hamajda s podporou různých bonzáckých elfů, ministerstva té jediné pravdy a jiných cenzorů a udavačů se rád do “boje proti dezinformacím”, jak dnes cenzuru nazývají, zapojí.

A nakonec si srovnejte dva dnešní rozsudky. Přivandrovalý černoch, který znásilnil a okradl šestnáctiletou dívku na Litoměřicku, byl seznán psychicky nemocným chudáčkem a byl odsouzen na pouhé dva roky nepodmíněně, přičemž lze předpokládat, že bude předčasně propuštěn. Ani slovo o nějaké společenské nebezpečnosti. Za pouhý výrok na Facebooku pak byl jeho autor shledán vysoce společensky nebezpečným a byl odsouzen na tři roky podmíněně. A to ještě neopoměl soud podotknout, že za další podobné případy budou padat nepodmíněné rozsudky.

Pro naše soudy je tedy muslimský černý násilník méně společensky nebezpečný, než dosud bezúhonní občané, kteří něco napíší na sociálních sítích, aniž by cokoli konkrétního vykonali??? Po útoku muslimského černého šmejda má zničený život nejen dívka, ale i její rodina. Nějaký výrok na sociálních sítích nemá reálný dopad na nikoho, vyjma odsouzeného.

Napsala bych, co si o tom myslím, jenže my už si nic ani nesmíme myslet, protože na to už je zde přece předsudečná nenávist…. 

 

(Visited 280 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *