Švýcarsko: syrský vetřelec znásilnil studentku, do jejíhož bytu se vloupal

Napsal
Sdílet článek

Ani země mimo EU se nevyhnou důsledkům muslimské invaze, nicméně jeden markantní rozdíl zde je. Tím rozdílem jsou především rozsudky, které jsou diametrálně odlišné od těch, které vynáší soudy zemí EU za násilné trestné činy. Zatímco státy, které jsou v područí 4. říše ukládají velmi směšné tresty, přičemž deportace za násilné trestné činy vůči domácímu obyvatelstvu jsou vzácností, ve Švýcarsku jsou tresty o něco přísnější. Za znásilnění padají na území EU velmi často podmínky či tresty v maximální výši do 5 let, ale v drtivé většině jsou tresty kratší a to dokonce i tehdy, kdy dojde ke znásilnění dítěte. Zločinec je v zemích EU téměř vždy v půlce trestu propuštěn, deportace jsou výjimkou. Švýcarsko oproti tomu nemá jediný problém krimigranta deportovat.

Curyšský vrchní soud v úterý odsoudil 34letého Syřana na osm let vězení a deportaci ze země na dobu 15 let. Jednoho rána muž náhle stál v bytě ženy, kterou neznal a znásilnil ji. Vetřelec se u vrchního soudu překvapivě plně přiznal. Před soudem přečetl prohlášení, ve kterém požádal znásilněnou studentku o odpuštění. „Je mi moc líto, že jsem ublížil jejímu tělu a duši. Udělal bych cokoliv, aby se cítila lépe.“

Vrchní soud po tomto jistě zcela účelovém „sypání si popela na hlavu“ snížil trest, který byl původně vynesen soudem prvního stupně, o jeden rok. Loni ho curyšský okresní soud odsoudil k devíti letům odnětí svobody a 15 letům vyhoštění ze země.

Jak vůbec k této, pro mladou dívku velmi traumatizující události, došlo?

Toho rána, v září 2018, stála studentka nahá v koupelně svého bytu a čistila si zuby. Náhle otevřel nezamčené dveře jejího bytu úplně cizí člověk a vydal se k ní. Aniž by toho moc řekl, pokusil se ji políbit a přitiskl ji na vanu. Zpočátku se dokázala osvobodit. Než však stačila vyběhnout z bytu, odtáhl ji do ložnice, kde ji přiškrtil a znásilnil.

Na rozsudku vrchního soudu je nicméně znát, že i ve Švýcarsku velmi lehce naletí na „divadelní představení,“ které vetřelec před soudem předvedl. Tak si nakonec úspěšně snížil trest z původních devíti na osm let vězení.

Nepochybuji, že svého činu nijak nelituje. Pokud něčeho lituje, pak jen toho, že byl nakonec dopaden. Napadením švýcarské studentky přece konal jen totéž, co jeho lžiprorok Mohamed, který také znásilňoval nemuslimské ženy na dobývaných územích. Tedy absolutně žádný muslim, který takto znásilňuje nemuslimky, svého činu ve skutečnosti nelituje. To by totiž bylo zcela proti tomu, co hlásá jejich zvrácená ideologie.

Mimochodem, trest je stále dvojnásobný oproti tomu, co dostal africký vetřelec u našeho soudu za znásilnění a okradení nezletilé dívky na severu Čech. Navíc tomu, který „řádil“ u nás, nehrozí ani deportace, protože jeho identita je zcela smyšlená…

5/5 - (3 votes)
(Visited 979 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *