Švýcarsko vakcíny odmítlo coby nebezpečné. Dělají ostatní státy ze svých občanů pokusné králíky?

Napsal
Sdílet článek

Mám samozřejmě na mysli zejména vlády zemí EU. Tedy většinu vlád, které bezostyšně akceptovaly v Bruselu vybrané vakcíny, jenž mají být používány v zemích EU, přičemž nikdo přesně neví, který z potenciálně smrtících koktejlů mu bude aplikován. Zejména v mainstreamových médiích už jede propaganda uplacených trollů, kteří v diskuzích brojí za vakcíny a odpůrce nechutně nálepkují. Přitom šílenství je obhajovat cosi nevyzkoušeného a dle názorů mnoha odborníků, kteří jsou však umlčováni, velmi pravděpodobně i škodlivého.

To si zřejmě uvědomili ve Švýcarsku, kde vakcíny nepovolili. 

“Zatím nemůžeme udělit schválení,” prohlásil Claus Bolte, vedoucí Swissmedic o vakcínách proti koronaviru. “Rychlý přístup je důležitý, ale ne na úkor péče. Dostupné průběžné výsledky od různých výrobců zatím neumožňují  porovnání poměru přínosů a rizik”, řekl Bolte. “Údaje o bezpečnosti, účinnosti a kvalitě stále chybí. Přijetí těchto rychle vyvinutých vakcín vyžaduje velkou důvěru ve výrobce a kontrolní subjekty. Je proto nezbytné se zblízka zabývat účinky na jednotlivé skupiny osob.”

Tolik tedy prohlášení ze Švýcarska. Samozřejmě, tato země si může dovolit odmítnout nevyzkoušené vakcíny, neboť prostě není členem EU. Vakcíny již sice aplikují i země, které jsou nezávislé na EU, ale tam je to většinou odvislé na tom, kdo v dané zemi vládne. V předchozích dvou článcích zde a zde jsem upozornila na mnoho již prokázaných vedlejších účinků mRNA vakcíny.

Je jen na zvážení každého, zda si nechá vakcínu vnutit či ne. Celá ta propaganda, která je vedena směrem ke covidu, se nedá srovnat s propagandou, kterou měla jakákoli jiná, často mnohem těžší nemoc.

Do popředí jsou stavěni ti, kdo vyvolávají co největší paniku (odborníci, kteří nepanikaří jsou nazýváni dezinformátory), přičemž čím více apokalyptická je předpověď, tím více je daný “odborník” předváděn médii  (viz Flegr, dle jehož mínění už měly být dávno v ulicích mrazáky plné mrtvol a denně tisíce mrtvých).

Hraje se s čísly; jak se ukázalo, tak pokud se někdo testuje opakovaně, pak se opakované pozitivní testy nevykazují jako testy jednoho pacienta, ale jako testy několika lidí. Zřejmě i proto nyní mají být zdarma i opakované testy (1x za 5 dní, tzn. lze se testovat 5x-6x měsíčně zdarma). Takže pokud se někdo otestuje 5x (bude to zdarma, čehož svědci covidovi jistě rádi využijí) nepůjde o jednoho pozitivního, ale o 5 pozitivních testů. Chytrý uzpůsob, jak udržovat vysoká čísla, paniku u zmanipulované části společnosti a zároveň i nouzový stav.

Jsem přesvědčena, že právě panika měla být tím, co donutí masy se očkovat nějakými pofiderními vakcínami. A pak samozřejmě hrozba toho, že nenaočkovaný bude “vyřazen” ze společnosti. 

Už nyní se ukazují další a další nepříznivé účinky zejména mRNA vakcíny. Pak jen blázen by si mohl tyto smrtící koktejly nechat vpravit do těla. Nikdo totiž neví, co to s ním udělá třeba za 2, 3, 5 nebo 10 let. Tak, jako to třeba nevěděli ve Švédsku, kde se projevily vedlejší účinky vakcíny proti prasečí chřipce s odstupem. Celkem 475 pacientům (většinou dětem a dospívajícím) tam tato vakcína způsobila nevyléčitelnou narkolepsii. Podobná situace byla ve Finsku a několik desítek případů se objevilo i v Německu.

Není dne, aby se neobjevily články, které před očkováním varují. Pak je třeba na tato varování stále dokola upozorňovat, neboť je nutné takto vyvážit “očkovací” propagandu mainstremových médií a politiků, ale i patřičně – zřejmě finančně – motivovaných odborníků.

(Visited 3 129 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Jestli je to tak, že mRNA vakcína má neplodnost mezi vedlejšími účinky, konkrétně že vyvolává nežádoucí imunitní reakci na placenou, pak je nutné zúžit schválení, jinak je to mengelismus vůči občanům, nebo je to snad plán zredukovat počet obyvatel.

  2. tak uz to schvalili taky https://www.philstar.com/world/2020/12/20/2065166/swiss-authorise-pfizer-biontech-covid-19-vaccine

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *