Syrský taxikář znásilnil ve Švédsku zákaznici

Napsal
Sdílet článek

Případy znásilnění zákaznic multikulturními „obohacovači“ z řad muslimských taxikářů nejsou v obohacované části Evropy zcela ojedinělé. K jednomu takovému incidentu došlo také vloni v listopadu, kdy syrský vetřelec znásilnil Švédku, která si taxi objednala na cestu k příteli. Jediné štěstí bylo, že se přítel napojil na její mobil, aby vysledoval, zda už nedorazila k jeho domu.

Švédský soud odsoudil Syřana, který pracoval ve Stockholmu pro estonskou taxislužbu Bolt, ke dvěma letům vězení za znásilnění jedné ze svých zákaznic. Incident, který se odehrál v časných ranních hodinách 9.listopadu poté, co si jistá Švédka objednala taxi společnosti Bolt, aby se dostala ke svému příteli, měl nyní závěrečnou dohru u soudu.  Přítel ženy, který na ni doma čekal, si naštěstí uvědomil, že něco není v pořádku, když  prostřednictvím místa pro sdílení aplikací  spatřil, že auto zastavilo. „Syrský taxikář zastavil na parkovišti ve Stockholmu, přemohl oběť na zadním sedadle auta, stáhl jí šaty, a znásilnil ji“,  uvedl švédský zpravodajský portál Fria Tider.

Syrský řidič zaparkoval, nedaleko od bytu přítele oběti, takže přítel oběti včas doběhl na místo a byl schopen alespoň přerušit útok. Kdo ví, zda by útok přežila, kdyby se ji nevydal hledat. Poté, co se muž postaral o svoji znásilněnou přítelkyni, upozornil policii na situaci. Krátce poté byl taxikář zastaven a zatčen stockholmskou policií. Během rozhovoru s vyšetřovateli syrský vetřelec nejprve popřel, že by oběť někdy vyzvedl, ale později svoji výpověď změnil  a tvrdil, že mu oběť nabídla sex, ale později si nabídku rozmyslela. Okresní soud to však neakceptoval s tím, že změnou svojí výpovědi obviněný zcela ztratil jakoukoli věrohodnost.

Syřan byl v únoru odsouzen ke dvěma letům vězení. Rozsudek soudu také nařizuje muži zaplatit 115.000 SEK (10.500 eur) na náhradu škody oběti. Navzdory odvolání, které podal obhájce obžalovaného, byl verdikt tento týden potvrzen vrchním soudem ve Svea. Bohužel, protože muž dostal švédské občanství v roce 2019, nemůže být deportován ze země.

Násilník sice dostal dva roky, ale je velmi pravděpodobné, že po roce bude předčasně propuštěn a tím mu bude umožněno v podobných činech pokračovat. Předně je třeba si uvědomit, že muslimové považují nemuslimky za lovnou zvěř a podle toho se také chovají. Nicméně Švédsko, které je v počtu znásilnění na druhém místě ve světě, si svůj osud před lety zvolilo samo. Nepotrvá to dlouho a muslimové si tuto severskou zemi definitivně převezmou. 

Jak se Vám líbil článek?

(Visited 170 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *