Syrští vetřelci napadli bezdůvodně Němce, hodili ho pod vlak

Napsal
Sdílet článek

Další multikulturní obohacení v Německu. A další důkaz toho, jak to mamá všech muslimských invazistů Merkel “perfektně” zvládá. Náhodně vyhlédnutá oběť a dva údajně syrští bratři. Jo, jenže víte, jak to je. Po roce 2015 je takřka každý příchozí muslimský vetřelec bez dokladů Syřan. Mamá Merkel si přece pozvala jmenovitě Syřany…

V posledních letech rozhodně ne neobvyklá scéna se odehrála v úterý večer ve městě Waghäusel v Bádensku-Württembersku poblíž Karlsruhe. Kolem šesté hodiny odpoledne došlo na vlakovém nástupišti k potyčce mezi 54letým Němcem a syrským párem bratrů ve věku 22 a 25 let.

Hosté Merkelové se zcela jasně dopustili pokusu o vraždu, je vlastně jen náhoda, že napadený Němec útok přežil. Podle společné tiskové zprávy státního zastupitelství a policejního ředitelství v Karlsruhe 25letý Syřan fyzicky napadl svou oběť a bez zjevného důvodu muže stáhl na trať. Pak mu zabránil v opuštění kolejiště se zřejmým záměrem nechat Němce přejet vlakem. Zároveň bratr pachatele pomáhal oběť udržet v kolejišti a dohlížet na okolí. Oběť byla následně vlakem zachycena a odhozena, v důsledku čehož došlo k vážným zraněním. Muž utrpěl různé mnohačetné zlomeniny, mimo jiné i zlomeninu stehna a hluboké rány po celém těle.

V úterý večer bylo k vyhledání pachatelů použito 20 policejních aut a dvě policejní helikoptéry. Při dalším vyšetřování bylo potvrzeno podezření proti oběma Syřanům, kteří byli ve středu zatčeni ve společném ubytování pro žadatele o azyl. První zpráva policie uvedla, že činu předcházel spor. Mezitím však byla oběť vyslýchána a uvedla, že byla napadena náhle a bezdůvodně.

Podobný případ bezdůvodného vhození pod vlak se již nedávno v Německu stal. Pachatelem byl Eritrejec Habte Araya, který hodil osmiletého chlapce a jeho matku před jedoucí vlak ve Frankfurtu nad Mohanem, 29. července 2019. Dítě útok nepřežilo, matka byla zraněna. Jak se zdá, tak přivandrovalí vetřelci si našli nový způsob vraždění, způsob pohodlnější a rychlejší. Způsob, k jehož provedení nepotřebují žádnou zbraň. Stačí jen dojít na nádraží, zvolit si vhodnou oběť a tu v pravý čas vhodit pod vlak.

Pictured: Eritrean man accused of killing a young boy in Germany ...

Eritrejec, který zavraždil osmileté dítě vhozením pod vlak

Pokud si dobře pamatuji, tak eritrejský vetřelec byl nakonec shledán psychicky nemocným. To už by jaksi bylo v případě dvou pachatelů přinejmenším podivné, nicméně v současné Evropě je možné cokoli. Každopádně si ještě Germanistán užije, neboť obyvatelé se svojí většinovou vstřícností k muslimské invazi rozhodli zahrát ruskou ruletu. S rostoucím počtem vetřelců poroste i pravděpodobnost, že se ten který Němec stane obětí. Ale to se netýká jen Němců, ale Evropanů jako celku.

(Visited 547 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. mě už je z těch negrů a arabů ůplně na blití,jen je na těch fotkách vidím…To,že jsou tak protěžovaní má u mě za následek,že je nenávidím čím dál víc a to mi v mládí ani nijak extra nevadili-teď je díky sluníčkářům,demokratům a humanistům(a také díky reklamám) nemůžu ani vidět a neuvěřitelně se mi hnusí…. bad

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *