Tábor Moria byl plný ozbrojených džihádistů, požár pomohli zapálit členové německé neziskovky, vypovídá svědkyně

Napsal
Sdílet článek

Svědkyně, která se sama do tábora Moria několikrát dostala, nyní vypovídá o tom, jak to ve skutečnosti bylo nejen s požárem, ale také svědčí o tom, jaké osazenstvo vlastně tábor obývalo. Samozřejmě vesměs nešlo o žádné chudáky uprchlíky, kteří hledají bezpečné útočiště, skuteční chudáci zůstali v nejbližších bezpečných zemích. Je to přesně tak, jak to tuší většina z nás, kdo nejsme pod vlivem zcela záměrně manipulativních médií či rádoby celebrit. Tábor je ve skutečnosti plný džihádistů, připravených dobýt Evropu. A nikoho jistě neudiví, že džihádistům pomáhají právě k tomu určené neziskovky, zejména z Německa.

Řecký zpravodajský magazín uvedl, jak německá fotografka Rebecca Sommerová zaznamenala, co se dělo v  táboře Moria. 10. září poskytla Sommerová také telefonický rozhovor s německým online magazínem Tichys Einblick, ve kterém odhalila podezřelou roli neziskovek a pečlivě organizované žhářství tábora.

Sommerová v Morii odhalila přítomnost džihádistických skupin a v táboře také kolovaly zbraně.

Zatímco došlo k obvinění Afghánců z požáru tábora, Sommerová potvrzuje, že muži a ženy z německé neziskovky spolu s Afghánci a Araby údajně zapálili ohně poblíž stanů. Nelegální vetřelci byli předem informováni, aby shromáždili své věci a odešli, protože současně propuklo několik ohnisek požáru.

“Hasiči a dobrovolníci posedávali před táborem a pro případ potřeby čekali na zásah. Mnohokrát během týdnů, kdy jsem byla na ostrově, došlo k požárům. Většina žadatelů o azyl zde v Morii neprojevuje žádnou úctu a je vůči policii extrémně agresivní. Obzvláště špatné bylo pondělní odpoledne. Pokus hasičů o uhašení požáru byl násilně zmařen,“ řekla Sommerová.

“Obyvatelé okolních vesnic mají strach, protože někteří z těch, kteří opustili přijímací středisko, jsou násilníci a mnozí jsou ozbrojení.” Putují ve skupinách po pěti nebo deseti lidech, “dodala. “Také se hovoří o zbraních od Erdoganovy armády.”

“Je tu spousta džihádistů, fanatických muslimů, dokonce i příslušníků Talibánu. Můžete je poznat i podle jejich typického oblečení, které Talibánci nosí. Je to velmi specifický způsob oblékání. Ukázali mi je obyvatelé tábora, “ vysvětlila.

Podle Sommerové je neziskovka Sea-watch zapojena nejen do obchodování s lidmi, ale také do obchodu s drogami. “Sea-watch a na ni napojená Antifa poskytují vetřelcům falešné pasy – samozřejmě nelegálně – aby mohli pomocí nich opustit ostrov a cestovat do země s drogami v zavazadlech.”

“Stydím se, že jsem Němka,” řekla Sommerová. “Existuje neuvěřitelné množství německých neziskovek, které se chovají, jako by byly pány tohoto ostrova a této země. Slyšela jsem od dvou Němců, že dokonce použili drony ke špehování na řecké vojenské základně a minulý týden za to byli zatčeni. “

Svědkyně uvedla, že Syřané v táboře téměř vůbec nejsou, mnoho zdánlivě bohatých vetřelců pochází z Afriky. “Ale drtivá většina osazenstva tábora jsou Afghánci, hlavně z Hazaras, kteří jsou také hlavní skupinou Afghánců v Německu. Mladí chlapci s moderními účesy a mobilními telefony a často se stylovým oblečením. “

Myslím, že tato svědkyně, fotografka pro jeden německý magazín, která je “vyléčená” – tedy bývalá sluníčkářka, dnes již vidí vše stejně jako my ostatní. Ona potřebovala tábor několikrát navštívit a přesvědčit se na vlastní oči. Tím, že jí důvěřovali, se jí podařilo zjistit mnohé šokující záležitosti. Tedy šokující možná tak pro sluníčkáře či všechny ty, kdo si nechávají vymývat mozky na Brusel napojenou mainstreamovou propagandou.

Na závěr jen připomínám, že v Řecku působí i Člověk v plísni, tedy nepochybuji, že jedná podobně, jako německé neziskovky, vždyť mají tytéž sponzory. A těmi sponzory jsou mimo jiné i národní státy a především pak EU, do níž i vy všichni z daní přispíváte. Tedy i vy platíte nejen naše, ale i německé neziskovky, které pak pomáhají fanatickým džihádistům obsadit Evropu či pašovat drogy.

A věřte, že i hlavouni z pro Evropany genocidní EU to vše moc dobře ví; ostatně, právě Brusel to vše organizuje na základě pokynů svých loutkovodičů. 

(Visited 315 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *