Taharrush – hromadné znásilnění – další muslimská oblíbená „zábava“ (video)

Napsal
Sdílet článek

Jistě jste už slyšeli o hromadných akcích, při kterých došlo k znásilňováním a sexuálním útokům ze strany muslimů. Tato „zábava“, která je v muslimských zemích celkem běžnou, se nazývá taharrush. V Evropě to známe třeba z případu silvestrovských nocí v Německu v roce 2016, kdy byly na více místech nejen v Německu hromadně znásilněny či sexuálně obtěžovány většinou arabskými vetřelci stovky žen a dívek, slavících příchod nového roku v ulicích. Tyto případy pak známe také z různých festivalů, kdy ve Švédsku došlo hned k několika desítkám hromadných znásilnění a sexuálních útoků na hudebních festivalech. To pak Švédové vyřešili tím, že se rozhodli uspořádat festivaly, kam je povolen vstup jen ženám, namísto toho, aby vše vyřešili hromadnou deportací muslimských vetřelců a nepřijímáním dalších.

Taharrush Jamai či taharrush znamená v arabštině „kolektivní obtěžování“. Jde o praktiku, kdy jsou ženy otevřeně znásilňovány nebo sexuálně napadány velkým davem mužů, často velmi barbarským způsobem. Novinářka Lara Loganová, dříve reportérka CBS News a nyní stanice FOX News, byla brutálně znásilněna na náměstí Tahrír při reportáži o arabském jaru v Káhiře. Tito pachatelé jsou odvážnější, protože se cítí bezpečně, jsou-li ve velkém davu. Právě proto, že k těmto událostem dochází ve velmi početném davu, pachatelé obvykle zůstávají nepotrestáni, protože by bylo obtížné určit, kdo co udělal.

Co se odehrálo v Káhiře? Skupina nejméně 200 mužů ji surově bila, štípala a strhala z ní šaty, během čtyřicetiminutového útoku, který skončil teprve tehdy, když jí přišla na pomoc skupina žen. Později řekla New York Times: „Po celou dobu mě znásilňovali rukama… Co mě opravdu zarazilo, bylo, jak byli nemilosrdní. Opravdu si užívali mou bolest a utrpení. Podnítilo je to k dalšímu násilí.“

Ve svém prvním televizním rozhovoru od brutálního sexuálního napadení hlavní zahraniční zpravodajka CBS News a reportérka „60 minut“ prozradila, co se jí stalo na náměstí Tahrír. Kdo umí dobře anglicky, může se na výpověď novinářky, která se stala obětí muslimské „zábavy“, nazvané taharrush, podívat na tomto videu:

Taharrush se velmi často praktikuje v Indii, kde dochází  k hromadným znásilněním indických dívek – hinduistek – právě tlupami muslimů. Často se stane, že je obětí dítě či dokonce dojde k tomu, že je dívka zavražděna. O těchto případech nás občas informuje i mainstream, ale vždy zamlčí, že se jedná o muslimskou menšinu (k níž se sem tam samozřejmě přidá i nějaký nemuslimský deviant).

I to je jeden z mnoha důvodů, proč se rozhodla Indie zakázat další přijímání muslimů do země a ty stávající se snaží alespoň do jisté míry deportovat. Muslimští násilníci tam navíc dostávají mnohem vyšší tresty, než v Evropě, často dojde i k lynči některého z pachatelů ze strany příbuzných napadené dívky, což muslimům v jejich zemích ani v pseudohumanistické Evropě většinou nehrozí.

5/5 - (4 votes)

(Visited 1 564 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *