Slovanka: Táhněte už s těmi idiotskými nápady do prdele!!!

Napsal
Sdílet článek

Omlouvám se za titulek, ale já už prostě nemůžu. Nesnáším totiž, když se útočí už i na ty nejmenší. Právě jsem se dočetla, že naše vláda, jejíž restrikce už v tento moment nemají nikde v Evropě obdoby, hodlá zavřít dětská hřiště. Naštěstí už dávno nemám malé dítě, ale moc dobře si pamatuji, jak jsme každý den, pokud bylo slušné počasí, vyráželi se synem ven. Na procházku a cestou i na dětské hřiště. Obzvlášť děti – jedináčci – potřebují kontakt s vrstevníky. Ten ovšem nemají děti všeho věku už díky rok nefungujícím školám a nyní už i školkám. A teď by ten vládní odpad, který dosud nic inteligentního nevymyslel, chtěl zavírat malým dětem i hřiště!!

Rozhodně ne každá obec má ve svém katastru les nebo větší park. V jedné takové malé obci, kde není les, ale jen dva miniparčíky, které projdete za max. dvě minuty pomalé chůze,  bydlím. Většina lidí tady má zahradu, ale jsou zde i bytovky. Prostě taková běžná vesnice, jakých jsou u nás tisíce. Rodiny, které v takových obcích nemají zahradu a nesmí ani na hřiště, pak nemají kam malé děti vzít. A držte malé dítě 3 týdny zavřené doma!! Podle vlády ale není zbytí.

Víte, co to je, vydržet s malým, 3 – 5 letým dítětem 3 týdny například ve dvoupokojovém bytě bez možnosti jít někam, kde se dítě „vyřádí“? Někam, kde vybije svoji energii? Pokud někdo žije v obci bez lesa a pořádného parku a zároveň nemá zahradu, je odsouzen držet dítě doma nebo s ním chodit třeba po polích. Ale pozor, ať nepřejdete katastr obce a nevejdete na území obce sousední!! Takže vážení, raději GPS na mobilu a pečlivě sledovat, kam jdete!

Tato idiotská vláda nadále pokračuje v likvidaci nejmladší generace. Soustavně, a to dokonce ve všech věkových kategoriích.  Už druhým školním rokem neprobíhá kvalitní výuka. Protože mám doma středoškoláka, který už rok téměř nebyl ve škole (v součtu ovšem dva školní roky), tak moc dobře vím, že ta výuka byla všelijaká, rozhodně ne plnohodnotná jako výuka prezenční. Loňské jaro, kdy výuka příliš nefungovala, se dohánělo na podzim… Hodiny odpadají, někdy odpadne celý den výuky. A co je u studentů středních odborných škol a učilišť nejhorší, je už druhým školním rokem nulová praxe. Ano, NULOVÁ praxe. Jak se tito mladí uplatní ve svém budoucím zaměstnání???

A opět upozorním na Švédsko. Tam nezavřeli školy vloni ani na den. Až letos v lednu doporučili distanční výuku jen v lokalitách s vyšším výskytem covidu. Ale jen doporučili a využilo toho několik málo škol. Ve Švédsku nezavírali ani restaurace či jiné služby, jednoduše nedělali žádná stupidní opatření, která nevedou nikam jinam, než do ekonomického kolapsu.

I přes nezpochybnitelný fakt, že si ti šílenci navozili bezkonkurenčně nejvíc muslimských přivandrovalců na počet obyvatel v rámci celé Evropy, hlásí nyní Švédsko dokonce nebývalý hospodářský růst. 

Pro svědky covidovy zde mám ještě jeden aktuální údaj z dneška o počtu covid pozitivních a počtu úmrtí. ČR s největšími možnými a v Evropě bezkonkurenčně nejdelšími plošnými restrikcemi a Švédsko zcela  bez plošných restrikcí jen s menšími omezeními (roušky v MHD):

ČR – počet pozitivně testovaných: 1 227 595  počet mrtvých na milion obyvatel:  1 883 

Švédsko – počet pozitivně testovaných: 657 309 počet mrtvých na milion obyvatel: 1 265

Upozorňuji, že Švédsko má zhruba stejný počet obyvatel jako my a je navíc zatíženo rozsáhlými muslimskými ghetty. Zřejmě i kvůli nim nikdy žádné obzvláštní restrikce nezaváděli. Nyní jsou jen v některých větších městech povinné roušky v MHD. Ovšem jen roušky, nehrají si tam na „kačery“ jako Němci, Rakušané a my (nikdo jiný ty nesmyslné protiprachové respirátory nemá a nikdy neměl povinné).

Někde jsem se dnes dočetla, že stoupá počet sebevražd po celé Evropě (kolik jich šlo asi do kolonky úmrtí  „s Covidem“?). A to velmi významně. Pak lze zkonstatovat jediné: současné, ale i ty budoucí sebevraždy budou oběťmi všech vlád, které dovedly miliony lidí v různých zemích světa do tristní ekonomické situace. Ty lidi nezabil – ani nezabije – žádný covid (i když to tak bude u některých zřejmě záměrně prezentováno), ale jejich vlastní, loutkové vlády, které všechna ta nesmyslná nařízení samy zavádí

Namísto apelu na prevenci, na pohyb na čerstvém vzduchu, místo zajištění skutečně účinných léků, o nichž se dobře ví (ale nebyl by z nich kšeft, že?)  nyní vláda nabádá rodiče, jejichž děti už nesmí ani do školky, uzavřít je na tři týdny neprodyšně doma, případně je provést s rouškou někde  v intravilánu obce. A pro jistotu i s GPS, aby náhodou rodič s dítětem nezabloudil mimo katastr obce.

Jsme zemí, která má zavřené školy nejdéle v celé Evropě, máme nejdéle zavřené a omezené restaurace i další služby. Restrikce za restrikcemi, strašení a vyhrožování. A k čemu to zatím vedlo? Pak tedy přitvrdíme, ale proč, když to očividně nefunguje??? Rakousko po mnoha mohutných demonstracích, peticích a velkém odporu alternativy i opozice, sáhlo místo tvrdších restrikcí k rozvolnění. Některé evropské země se zaměřují na regionální opatření, plošná nejsou zdaleka všude.

Na závěr už jen podotýkám, že po tom všem, co tito psychopaté ve vládě provádí, po různých šílených výrocích milovníka totalitních režimů Al Hamajdy a zavádění nesmyslných restrikcí, které až nápadně kopírují restrikce našich německých protektorů, po podivných zakázkách, typu testů do škol apod., se ještě divím, že se najde tolik lidí, kteří této všehoschopné skvadře tak nadšeně tleskají.

 

 

5/5 - (8 votes)
(Visited 266 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Velmi srozumitelný článek, Slovanko, a za „táhnutí s nápady na…. někam do zádele, se vůbec neomlouvejte. Sneslo by to i pepernější výrazy.
    Jestli VONO to nebude, tady a teď u nás nějak ve smyslu – žijeme v zemi neomezených možností. To už se někdy o nějaké zemi tvrdilo, že? Kde jsou nějací břídilové dnes, oni už jsou dávno jinde. A já si taky přidám, jo? V prdeli!!
    Ovšem otázkou by mohlo být, zda takovou nějakou zemi řídi neomezení. Řídí a vedou ji kam a hlavně proč? Ty, kteří si je zvolili, považují za absolutně omezené a také tak s nimi zachází. V říjnu budou opět volby – docela důležité. Co na to občan?

    1. Problém je, že se najde dost milovníků totality, kteří jim za ty jejich fašistické manýry tleskají. Jestli budou volby je otázka, oni jsou schopni to prodlužovat i přes podzim, kdy mají být volby… A odložit o půl roku, pak znovu, znovu……

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *