Tak nám pan Minář vyhlásil ultimáta! Co na to vlastenci z charty V4 2019?

Napsal
Sdílet článek

Tak jsme se z Letné dozvěděli, že má zlý Babiš a jeho ministryně spravedlnosti od Milionu chvilek ultimátum. Že prý pokud neodstoupí do konce roku ze svých funkcí, nebo v případě předsedy vlády nedojde k předání Agrofertu do spřátelených nejlépe zahraničních rukou, tak že se máme všichni těšit na nějaké kreativní milion-chvilkové kreace či co!

A co na to naše spřátelená nezisková vlastenecká organizace “Charta V4 2019”?

Prohlášení Chartistů národů střední Evropy 2019

Všichni spolupracovníci CIA zaslouží morálního odsouzení. Morálního odsouzení a veřejné hanby zaslouží rovněž všichni podporovatelé a obdivovatelé spolupracovníků CIA jak dosud živých, tak i již zesnulých. Zejména ti, kteří vytváří kult svatosti osobám které si CIA pěstovala před 17.11.1989 pro pozdější jejich dosazení do řídících funkcí našeho státu s cílem, nás komplet vyloupit ve prospěch skutečných vlastníků USA, to je tamních oligarchů. Hanba všem, kteří takovým osobám staví humanitární pomníčky. Ty patří obětem z řad prostých občanů bývalé Mezopotámie nebo Jugoslávie.

Všichni kdo v minulosti prohlašovali a nebo i nyní prohlašují, že jim přátelé z USA významně pomohli nebo pomáhají, dostali od jejich oficiálních státních orgánů, například kongresu, nebo neoficiálních například CIA, ocenění, mají morální termín do konce tohoto roku odstoupit ze svých veřejných funkcí co by aktivní nebo bývalý agenti CIA.

Osoby, které glorifikují jiné osoby, které byly prokazatelně vědomými jakož i nevědomými spolupracovníky CIA případně jiných cizích tajných služeb, mají morální termín do konce tohoto roku ukončit svá pracovní
angažmá ve všech veřejných oborech jako jsou zejména média a školství.

Morální povinnost odstoupit ze svých funkcí do konce tohoto roku mají též všichni představitelé bezpečnostních složek našeho státu, složek justičních, a to včetně soudně-ústavních, pokud vyvíjí aktivní nebo ideový tlak na svobodu slova nezávislé, zejména internetové žurnalistiky, jakožto záruky svobodné společnosti.

Pokud tyto osoby nesplní požadavky výše uvedené, v pořadí a termínech jak byly předloženy, budou vystaveny našemu kreativně navýšenému tlaku na jejich odstoupení. Tedy mají se na co těšit a to ne jen od nás Chartistů národů střední Evropy 2019, ale i ze strany bývalých výkonných důstojníků (tj. profesionálů) nebo jejich spolupracovníků (tj.amatérů), naší bývalé československé, především však vlastenecké,
Státní tajné Bezpečnosti – před rokem 1990 ve službách funkcionářů vládnoucí KSČ, kteří nenaslouchali našim informacím, doporučením a radám, a svou lemplovitostí dopustili, že naši vlast předali agentům a
důstojníkům tajných služeb cizích mocností. Nepřátelům naší vlasti, proti kterým jsme my v StB léta bojovali.

K tomu nám pro blaho národů V4 dopomáhej bůh.

Závěrem, za pomoci našich podporovatelů z řad venkova, posíláme do
Prahy všem účastníkům sobotní demonstrace srdečný pozdrav.

Letná 16. listopadu 2019 – Minář a jeho publikum.
https://www.youtube.com/watch?v=w9BdFs9jeyU

  • Josef Překvapený
(Visited 237 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. No zatím se to zdá být vtipný.Minář a jeho ohloupený posluchači sice nedokázali reálně ničeho.Náš prezident Miloš Zeman,premier Andrej Babiš a ministrině Marie Benešová díky Bohu jsou na svých pozicích.
    Nepodceňoval bych to.Po druhé světové válce ostatně i před ní se promenádovali ulicema komunisté.Gotvald přednášel za hlasitého aplauzu a mnozí taky říkali tenhle blázen na nás nemůže. No a pak přišel únor 1948. Neříkám že bychom se měli chovat hloupě a zákeřně jako milion chvilek ale měli bychom být napozoru a snažit se zachránit co se dá třeba hovořit s těmi kdo s milionovým chlívkem sympatizují.Říká se nepodceňuj nepřítele. Jednou můžou opravdu zavírat u nás doly kvůli nějakým tezím o udajném globálním oteplování.Jednou opravdu můžou vyprovokovat válku z Ruskem ato ani domyslet, Jednou místo našeho prezidenta Miloše Zemana tam mže sedět nějaký ničema tipu Hilšlera či Drahoše co sem bude zvát čmoudy a vlastencům z SPD a Trikolory bude házet klacky pod nohy.Mějme se na pozoru. Tihle novodobý bolševici asi vyhnijí sami ze vnitř ale nemusí.Udělejme něco pro to aby tam Benešová zůstala i prezident.Šmejdi milion chvilek musí vědět že právo je proti nim.
    Jan Čáka Příbram

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *