Tak to vypadá, když na evropské půdě válčí mohamedáni mezi sebou – Čečenci versus Arabové (videa)

Napsal
Sdílet článek

Ve Francii jsou početné komunity jak Arabů, kteří jsou pozůstatkem jejich koloniální minulosti, tak Čečenců. Ostatně, Čečenci se velice často dostávají do konfliktů s jinými skupinami vetřelců zřejmě i v jiných lokalitách, už dříve jsem zde psala o jejich konfliktu s africkými invazisty. K tomu už jen podotýkám, že Čečenci jsou třeba i v řadách ISIS přímo pověstní svojí brutalitou.

Vojenské a policejní posily byly do města Dijon nasazeny poté, co vypukly potyčky mezi čečenskými gangy a severoafrickými drogovými dealery.  V pátek dorazily do města Dijonu stovky Čečenců vyzbrojených automatickými zbraněmi, velkými noži, mačetami  a dalšími smrtícími zbraněmi s plány pomstít se skupině arabských drogových dealerů, kteří údajně dostali šestnáctiletého Čečence do nemocnice poté, co ho surově zbili.

Čečenci z celé země nejprve zaútočili na šíša bar zvaný „Černá perla“, kde se údajně poflakovali muži, kteří mladého chlapce zbili. Když první střet skončil, deset jich zůstalo se zraněními, z nichž některá byla těžká. Tím však vzájemné násilí neskončilo. V sobotu večer byl zastřelen muž, když se chodbami bytového komplexu v okrese Grésilles rozléhala automatická střelba. Další muž byl údajně ve vážném stavu transportován do místní nemocnice.

Podle obyvatel Dijonu byly boje mezi znepřátelenými etnickými skupinami o víkendu extrémně násilné. Jeden z obyvatel dokonce řekl francouzským médiím, že byli svědky toho, jak byl muž zabit sekerou do hlavy. V pondělí jeden dijonský policista řekl: „Nepokoje trvají už tři noci, čečenské gangy napojené na obchod s drogami a další trestnou činnost se mobilizovaly, aby se účastnily bitev s jinými gangy.“

„Na ulicích se otevřeně nosí zbraně včetně kalašnikovů, seker a baseballových pálek a střílí se  ostrými náboji. Lidé jsou vyděšení.“ Objevily se také šokující videozáběry extrémního násilí, které nyní kolují po sociálních médiích. Na několik se můžete podívat pod článkem.

Asi si teď mnozí řeknete, že to je v pořádku, jen ať se mezi sebou pozabíjí. Jenže pokud můžou jít proti sobě vzájemně, mohou  se později spojit proti společnému nepříteli, kterým jsou nemuslimové. Podobné případy jako tento či nedávný z německého Duisburgu navíc ukazují, že jsou mohamedáni velmi dobře vyzbrojeni. Lze předpokládat, že každý takovýto gang má velmi slušně zásobený muniční sklad. A to v situaci, kdy se EU snaží jak jen může Evropany odzbrojit.

Jak asi Evropané dopadnou, když stanou beze zbraní proti po zuby ozbrojeným muslimům??

Na videa z Dijonu posledních dnů se můžete podívat zde (pozn.: videa na twitteru mohou být někdy blokována, pak stačí kliknutím na šipku vpravo pod videem přejít na originální video). 

 

 

4.5/5 - (2 votes)

(Visited 660 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. to je strašný-fakt jak nějaká válečná zóna na středním východě!!!Bravo demokrati!!Bravo humanisti!!!Bravo kapitalisti!!!!Za tohle vás místní lidé musí opravdu milovat!!!! bad

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *