Také se POŘÁD divíte?

Napsal
Sdílet článek

Když oznámil před pár dny primátor Prahy, že se zavřou v Praze školy, musel si mnohý člověk už ťukat na čelo. Proč? To si může každý v nějaké funkci dělat a vyhlašovat co chce a kdy chce? Samozřejmě, že ne! Tato informace, není divu, měla jepičí život.

Situace se jeví podobně, když nový – teprve jednodenní – ministr zdravotnictví, aniž by s člověkem, který má školství v gesci a zodpovídá za něj, rozhodl o více prodlouženém následujícím víkendu pro školáky. Ti den navíc bez školy přivítají, i když si v podstatě po mimořádně předlouhých prázdninách na školní docházku ještě nezvykli.

S bývalým ministrem (Vojtěchem, kterého si Babiš na tuto funkci sám vybral, protože ho již delší dobu pracovně znal) jednal premiér poněkud zvláštně (i když typicky pro něj – úspěchy jsou moje, neúspěchy Vojtěcha) a je k podivu, že to Adam Vojtěch tak dlouho vydržel.

Pánové, copak vám není jasné, že musíte všichni spolupracovat? Pořád, nyní mimořádně,bez ohledu zda budou nějaké volby. Ne si hrát každý na svém písečku? Trochu zapomínáte, nebo snad zcela, že jsme vás zvolili a pracujete pro nás!

Vtipně a výstižně reagoval v úterý odpoledne v TV Zbyněk Stanjura

„To je jakoby ministr školství rozhodl o zavření nemocnic“.

  • MAJKA DUBOVÁ
(Visited 133 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *